13.08.2013
 У Кременчуці пам’ятку «Скеля гранітний реєстр» прикрасять квітами. Це буде друга спроба комунальників благоустроїти цю геологічну памятку. Минулого разу квіти повиривали. Наразі працівники комунального підприємства «Благоустрій Кременчука» приводять у порядок територію біля геологічної пам’ятки. За словами керівника підприємства Івана Богдана, такі роботи періодично виконувати просто необхідно, бо рослини, що проростають між плитами можуть зруйнувати скелю. Крім того, щоб прикрасити це історичне місце, у бетонних вазонах для клумб працівники «Благоустрій Кременчука» висадять квіти.

13.08.2013
 У липні забрудненість кременчуцького повітря формальдегідом в 5 разів перевищила допустимі межі. Як повідомляють в Кременчуцькій лабораторії спостереження за забрудненням атмосфери, рівень вмісту цієї речовини продовжує рости. Якщо в червні фіксувалося перевищення норми в 3 рази, то в липні на Молодіжному - в 4,3 разу, а в районі зупинки «Кредмаш» - в 5 разів. За даними лабораторії, також вище за норму виявився зміст пилу - перевищення в 1,2 разу. Втім. це вже є традиційним для нашого міста.

13.08.2013
 Відкриття сезону полювання не минуло без трагедії. До чергової частини Комсомольського міськвідділу міліції надійшло повідомлення з міської лікарні. Медики повідомили правоохоронців, що до них потрапив 50-річний чоловік з вогнепальним пораненням в голову. Це ушкодження місцевий мешканець отримав з мисливської гладкоствольної рушниці під час полювання на річці Дніпро. При виїзді слідчої оперативної групи на місце повідомлення було встановлено, що поранений перебував на полюванні зі своїм 46-річним знайомим. Перебуваючи у човні, останній здійснював постріл з в пернату дичину, але в цей час товариш різко встав, в результаті чого отримав вогнепальне поранення в голову. 50-річний чоловік помер в реанімації через 2 години. Правоохоронці додають, що всі учасники трагедії того дня були тверезими.

rss