13.09.2012
 У Кременчуці опале листя прибиратимуть садовими пилососами. Власне комунальне підприємство «КАТП – 1628» вже розпочало прибирати вулиці міста від сухого сміття та опалого листя двома новими садовими пилососами німецького виробництва. Придбали їх за кошти, виручені підприємством, частково від роздільного збору сміття. Вартість садових пилососів становить близько 100 тис. грн. Як зазначають робітники КП «КАТП - 1628», використання цієї техніки дозволить значно прискорити процес прибирання сухого сміття як із центральних вулиць міста, так і з внутрішньоквартальних територій.

13.09.2012
 Комсомольськ потрапив у топ-3 міст найкращого благоустрою у номінації з населенням від 50 до 150 тис. мешканців. В Україні оголосили підсумки щорічного Всеукраїнського конкурсу за 2011 рік, - повідомили в пресс-службі Мінрегіонбуду. Наш Комсомольськ обійшли Іллічівськ (Одеська область) та Ковель (Волинська область), які розділили перше місце, та на другому місці Лозова (Харківська область) й Умань (Черкаська область). У змаганнях взяв участь 71 населений пункт у 6 категоріях залежно від кількості мешканців. Головним критерієм відбору був комунальний благоустрій населеного пункту. Увагу звертали на відремонтованість житлового фонду, утримання доріг, шляхопроводів, належне водопостачання та водовідведення.

13.09.2012
 На кременчуцьких підприємствах не вистачає робітників. Із 950 вакансій, які зареєстровані на Кременчуцькій біржі праці, 500– саме робітничі. 270 – вільних місць для службовців. Ще 80 вакансій прибиральників, двірників, підсобних працівників. Як повідомила заступник директора Кременчуцького міжрайонного центру зайнятості Людмила Кузнєцова, вже не перший рік у Кременчуці дефіцит на працівників саме робітничих професій. Наразі кременчуцькі роботодавці шукають: водіїв, газо зварювальників, електромонтері, слюсарів, столярів, штукарів, фрезерувальників. На кожну із цих спеціальностей більше ніж 10 вакантних місць.

13.09.2012
 У Кременчуці створять Центр муніципальних послуг населенню. А відкриють його у місті в наступному році. «Така ініціатива відповідає не лише бажанням влади, а й бажанням підприємців, бо це значно спрощує процедуру оформлення документів», - пояснив керуючий справами виконкому Кременчуцької міськради Руслан Шаповал. Наразі у Кременчуці 121 адміністративну послугу надають споживачам 16 структурних підрозділів виконкому Кременчуцької міськради та 16 органів державної виконавчої влади, які територіально досить розпорошені. А це створює труднощі для їх споживачів - фізичних та юридичних осіб. На реалізацію проекту ЦМП вже виділено понад півмільйона грн. З яких левова частка – це гроші із міського бюджету, а 125 тис. грн грант від Міжнародного фонду «Відродження».

rss