13.10.2011
 До 16 жовтня увесь Кременчук буде з опалюванням – запевняють у міськвиконкомі. Зважаючі на більші, ніж 10 млн борг КП «Теплоенерго», ліміти на газ Кременчук отримав , як- то кажуть «з трудом». Є інформація, що таким собі «видобування газу» у столичних кабінетах особисто займався міський голова Олег Бабаєв. Напевно газу вистачить для початку опалювального сезону, - каже мер. Тож нині триває підключення опалення у житлових будинках центру міста. Наступна на черзі нагірна частина. Останнім буде підключений Молодіжний. А пуск тепла на правобережжі завершать навіть раніше — до суботи. Теплоенергетики попереджають: ще три дні після включення опалення піде на налогодження гідравлічного режиму у системі. Школи ж почнуть зігрівати із 31 жовтня — після завершення двотижневих осінніх канікул.

13.10.2011
 Комісія, яка розслідувала випадок масового замору риби у р.Сухий Кагамлик, винних так і не знайшла. Втім, коло підозрюваних звузилося. Вірогідніше за все, авторами величезного скиду органіки стали приватні асенізатори, які практикують скидання не лише у каналізаційні стоки, а й прямісінько в річку або у ливневу каналізацію неподалік. Ще одне беззаконня, яке планують ліквідувати посадовці, - це несанкціоновані скиди каналізаційних вод із самовільно встановлених труб у приватному секторі. А ще одними потенційними винуватцями події можуть бути автомобілісти, які миють автівки неподалік ливневих каналізацій, що виводять стічні води із домішками паливно-мастильних матеріалів прямо у річку. Тож разом із мешканцями приватного сектору та асенізаторами не перевірку слід чекати і власникам автомийок.

13.10.2011
 Кременчуцькі довгожителі будуть отримувати від міської влади щомісячну стипендію Йдеться про кременчужани, яким виповнилося від 95 до 100 років. Розмір такої доплати 100 гривень. І запроваджена вона згідно з рішенням міськвиконкому. Отримати цю стипендію можна в департаменті праці та соціального захисту населення за адресою вул. Пролетарська, 54, кабінет № 3. З собою потрібно мати паспорт, ідентифікаційний код та їх копії. Звертатися у робочі дні з 9:00 до 16:00, обідня перерва з 12:00 до 13:00.. Якщо літнім людям не під силу щомісячно особисто приходити за стипендією, гроші можуть отримувати родичі, або ж довірені особи - соцпрацівники. У департаменті праці та соціального захисту населення зауважують, що приходити за стипендією треба щомісячно. Довідки за телефоном 3-10-84.

rss