13.12.2011
 Міська влада Кременчука взялася влаштовувати кременчуцьких студентів на практику. Як повідомила прес-служба міськвиконкому, міський голова Олег Бабаєв сприятиме тому, щоб студенти вищих навчальних закладів міста, зокрема Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського, проходили практику на провідних підприємствах Кременчука. Мер переконаний в тому, що майбутніх професіоналів слід готувати у себе «вдома» - зауважує прес-служба міськвиконкому. Тому міський голова вийшов з відповідною пропозицією до керівників підприємств Кременчука і підписав відповідне розпорядження. Наразі спеціалісти управління економіки виконавчого комітету Кременчуцької міської ради готують листи керівникам провідних підприємств міста із пропозицією про укладання таких угод.

13.12.2011
 Кременчуку третій рік поспіль потрібні лікарі і швачки. Серед понад 8 сотень вакансій, які пропонує кременчуцький центр зайнятості, понад сотня – швачок і близько 40 вакансій лікарів різних спеціальностей. Найбільше вакансій на кременчуцький ринок праці виставляє підприємство «Креметекс» – тут на роботу запрошують 115 швачок. Як і раніше не вистачає працівників у Кременчуцькій виправній колонії №69 – вільні 57 вакансій. Міські лікувальні заклади недоукомплектовані на 38 вакансій. У кременчуцькій службі зайнятості зазначають ситуація з вакансіями спостерігається вже не перший рік. Зараз роботодавцям потрібні робітничі, а й то некваліфіковані кадри. А ось вільні вакансії, наприклад, для юристів, ІТРівців трапляють вкрай рідко.

13.12.2011
 Зі збільшенням кількості тролейбусів на маршрутах Кременчука у міському тролейбусному управлінні відчувають «кадровий голод» з кондукторами – повідомляє vestnik.in.ua. Зараз керівництво тролейбусного управління виходить із ситуації тим, що залучає декого з кондукторів працювати у вихідні на підміні». Бо, як зазначив керівник КТУ Олександр Вертюх, працювати кондукторами кременчужани йдуть неохоче, бо це важка робота і не надто грошовита – всю зміну на ногах за зарплату від 1100 грн. Проте і особливих вимог до кандидатів в кондуктори на КТУ не висувають – два дні стажування і на маршрут. Нагадаємо, з 6 грудня на вулицх Кременчука працює 40 тролейбусів. До цього курсувало 28-30

13.12.2011
 Кір може "дістатися" Кременчука. Про це виданню telegraf.in.ua повідомили у в міській СЭС. Поки що, на щастя, випадків захворювань на кір в Кременчуці немає, проте ризик є, враховуючи ситуацію в Україні і у світі, - каже головний санітарний лакар міста Віктор Самойленко. Експерти припускають, що причиною спалаху захворюваності стала неякісна вакцина, яку вводили підліткам в наприкінці 80-х років. На думку кременчуцького санлікаря Віктора Самойленко, сьогоднішня ситуація пов'язана і з тим, що припинили вакцинацію проти кору і краснухи кілька років тому. Тоді таке рішення прийняло МОЗ через смерть дитини від ускладнень щеплення. І досі частина підлітків залишилася нещепленою від кору і краснухи, Втім, якою буде обстановка із захворюваністю в місті, покаже час. Разом із тим, керівник кременчуцької СЕС щоб запобігти спалаху захворюваності на кір, рекомендує утриматися від поїздок на Західну Україну, а також в Європу. Особливо — у Францію, де випадків захворювання на кір найбільше.

rss