13.12.2012
 В Кременчуці подорожчав батон. Ціна на батон виросла на 15 копійок — до 4 грн. Про це повідомили у міському управлінні розвитку торгівлі, підприємництва та регуляторної політики з посиланням на офіційний лист Кременчуцького хлебокомбіната. За цими даними, з 12 грудня Кременчуцький хлібокомбінат також відкоригував вагу хліба. Білий буханець 1-го гатунку поважчав з 600 до 700 г, але його ціна залишилася без змін — 3,50 грн. «Чорний» — також поважчав на 100 г — до 800 гр. В торговій мережі хлібокомбіната його продають по 3,02 грн.

13.12.2012
 Прізвище народного депутата від Кременчука Юрія Шаповалова, обраного за мажоритарним округом, значиться в списку фракції Партії регіонів. Принаймні, це видно з результатів голосування, оприлюднених на сайті Верховної ради. Отже, фракція Партії регіонів складає 210 осіб. Таким чином, партії влади вдалося переманити на свій бік 25 депутатів-самовисуванців. Раніше самовисуванець Юрій Шаповалов заявив кременчуцькій пресі, що не писав заяву про вступ у фракцію ПР і ще не визначився, з якою фракцією співпрацюватиме. Нагадаємо, до виборів у Верховну Раду Ю.Шаповалов представляв в міськраді Кременчука партію «Фронт змін», від якої пройшов в місцеві депутати. Але, прийнявши рішення балотуватися в нардепи як самовисуванець, вийшов з цієї партії. Водночас, ще один кременчуцький мажоритарник Костянтин Жеваго значиться поки у позафракційних депутатах.

13.12.2012
 Кременчужан закликають ретельно обирати піротехнічні вироби. Як зауважує прес-служба обласного управління надзвичайних ситуаій, згідно з чинним законодавством, реалізація побутових піротехнічних виробів на ринках заборонена. Торгувати піротехнікою можуть лише спеціалізовані магазини, що мають ліцензію на реалізацію таких виробів. Щоб свята не були зіпсовані, не купуйте піротехніку з рук на ринках, дивиться на термін її придатності і вимагайте у продавця сертифікат на продукцію. Неякісна піротехніка може стати причиною каліцтва і призвести до пожежі. Крім того, фахівці МНС нагадують, що піротехнічну продукцію заборонено продавати особам молодше 18 років і громадянам, які знаходяться в стані алкогольного сп'яніння.

rss