14.02.2012
 16 лютого кременчужани та гості міста можуть опинитися у автомобільних заторах. В четвер до міста має приїхати президент. Зокрема, як повідомили із міського відділу транспорту, 16 лютого, напевно буде обмежено рух транспорту на Крюківському мосту. Бо у планах Президента - відвідування Крюковского вагонобудівного заводу. Очікується, що кортеж проїде мостом в період з 11.00 до 13.00. Проте час ще уточнюється. Попередньо відомо, що прилетіти Янукович повинен близько 10.40 ранку. Крім того, рекомендовано в цей період часу зменшити кількість громадського транспорту, зокрема, по головній магістралі міста. Також відомо, що під час руху кортежу буде зупинений рух тролейбусів. І це ще не все, За наявною інформацією, 16 лютого буде обмежено рух будь-якого транспорту і його зупинка по вул. Ярмаркова, 50 років СРСР, Першотравневій, Перемоги, Макаренка та Республіканській.

14.02.2012
 Хоспіс у Кременчуці відкриють у вересні. За вісім місяців планують завершити всі підготовчі роботи у одному з відділень 2-ї міськлікарні, яке буде переобладнане у хоспіс. Хоспіс буде розраховано на 25 ліжок. Окрім ретельного догляду за тяжко хворими з боку медперсоналу, до цього лікарняного закладу буде відкрито цілодобовий доступ родичів та близьких пацієнтів. Заступник міського голови із гуманітарних питань Віктор Калашник підкреслює, що обслуговування відділення для невиліковних хворих обійдеться міській скарбниці у 1,5млн. грн на рік. Вже сьогодні на створення хоспісу Кременчуцький сталеливарний завод перерахував 5 млн. грн. Влада сподівається що й інші підприємства підключаться до цієї благої справи.

14.02.2012
 У 2013 році у Кременчуці відкриють державний медичний центр, де можна буде здати будь-які аналізи, у тому числі на гормони, печінкові та ниркові проби. Про це на прес-конференції сказав начальник міськздороввідділу Валерій Литвиненко. За його словами, створення такого кабінету обійдеться місту у доволі серйозну суму, але необхідність його вже назріла. За словами Валерія Литвиненка, у цьому центрі не тільки братимуть аналізи, а й досліджуватимуть їх на місці. Без потреби везти зібраний матеріал до Полтави. Обіцяють, що вартість проведень дослідження буде нижчою, ніж у приватних діагностичних центрах.

14.02.2012
 У Кременчуці збільшать тарифи на послуги водоканалу. Керівництво останнього каже – лише трохи. Нацкомісія регулювання ринку комунальних послуг дозволила 49 водоканалам і в тому числі «Кременчукводоканалу» підняти тарифи для населення. Тариф для промпідприємств та бюджетних установ залишився незмінним. Отже, вартість водопостачання для населення зросте на 9 коп., тобто з 2.39 до 2.48 грн. Тариф на водовідведення зібльшиться на 16 коп. - з 2.16 до 2.32 грн. Згідно з постановою Нацкомісії, тарифи вступають у дію з 1 березня.

rss