14.02.2013
 У Кременчуці штрафуватимуть «за підгодівлю бродячих собак». Про це заявив начальник Кременчуцького управління ветмедицини Юрій Сливка і підкреслив, що багато бродячих собак живуть поблизу заправок, СТО, авто кооперативів та різних організацій та підприємств. «І бродячі тварини живуть саме там, де їх підгодовують», - підкреслив головний ветеринар міста. Він радить власникам заправок, СТО, автокооперативів та різних організацій та підприємств «легалізувати» таких бродячих собак – зробити щеплення та отримати відповідну довідку. Штаф за утримання бродячих тварин наразі складає 151 гривню.

14.02.2013
 Школу №14 в Кременчуці повністю закриють до 1 вересня цього року. Як повідомляє telegraf.in.ua, проект рішення про реорганізацію школи № 14 шляхом приєднання її до школи № 20 винесений на розгляд сесії міської ради, яка відбудеться 26 лютого. Згідно з документом, термін виконання рішення - до 1 вересня 2013. Влада пояснює закриття школи необхідністю оптимізації галузі «Освіта» і мережі навчальних закладів. Наразі більшість класів 14-тої школи переведені в школу № 20, в 14-ій вчиться тільки 2 випускні класи. У будівлі школи на вулиці Гагаріна, 14 міська влада планує розмістити центр муніципальних послуг.

14.02.2013
 У Полтаві 16 лютого пройде традиційне Свято сала. Про це повідомляє прес-служба Полтавської міськради. Торгово-розважальне дійство проходитиме на вулиці Жовтневій (від ТЦ «Золоте місто» до Театральної площі) з 12-00 до 15-00. Свято сала в Полтаві проводитиметься в шостий раз. Щороку на святі презентують для відвідувачів якусь «родзинку». Так, полтавчани і гості міста вже спробували «сало в шоколаді», «сало в шампанському», «сало з родзинками». Торік відвідувачам презентували навіть «суші-сало».

14.02.2013
 З 30 березня буде тимчасово зупинено продаж проїзних документів на пасажирські потяги, що прямують до Росії. Про це повідомляє видання "Українська правда" Як інформацією прес-служби Російської залізниці (РЗ), вона змушена призупинити продаж проїзних документів на потяги дальнього слідування, у зв'язку з офіційною заявою адміністрації української залізниці. Рішення про тимчасову зупинку продажу проїзних документів пов'язане із відсутністю остаточного рішення про перехід України у березні 2013 року на літній час. Тепер є необхідність коригувати розклади і графіки руху потягів, що прямують з України. За повідомленнями РЗ робота з цього питання вже триває і незабаром квитки надійдуть у продаж.

rss