14.03.2012
 Сміливий кременчужанин отримав від міліції премію і роботу. Міліція преміювала 22-річного кременчужанина Віталія Білоусько, який 8 Березня затримав чоловіка, що пограбував 52-річну жінку. Днями начальник міської міліції Андрій Ткаченко вручив Віталієві грамоту і грошову премію. Сам Віталій розповів, що того дня почув жіночий крик і побачив грабіжника, що тікав. Та довго не роздумував, як вчинити: кинувся наздогоняти зловмисника. Каже працював у 69-ій зоні. Тому має навички затримання. На думку ж начальника кременчуцької міліції Андрія Ткаченка, головне в таких випадках - якнайшвидше повідомити в міліцію. Добре що у даному випадку людина не розгубилася, повідомила і самостійно затримала підозрюваного, завдяки хорошій фізичній підготовці і навичкам, - потішився головний міліціонер Кременчука. Він , до речі, Віталію запропонував роботу в міліції. На що хлопець з радістю погодився – бо зараз саме на неї потребував.

14.03.2012
 У Кременчуці влаштують два суботники і оберуть найкращу клумбу. 31 березня - планується прибрати парки, сквери і території навколо водойм, а на 6 квітня заплановано традиційний загальноміський суботник - «Зелена толока». Про таке йшлося на засіданні штабу з проведенню двомісічника чистоти. Він стартує 19 березня і триватиме до 19 травня. У ході двомісячника плануєть провести міський конкурс на кращу клумбу. Змагання проводитимуться у трьох номінаціях: клумби біля багатоповерхівок, клумби офісів і магазинів та клумби розбиті біля садиб приватного сектора, Наразі у міськвиконкомі розробляють умови конкурсу, а також вирішують, чим приміювати карщих квіткарів-переможців.

14.03.2012
 Найбільш успішною бізнес-леді України стала кременчужанка. Як повідомляє прес-служба міськвиконкому, 12 березня на порталі Delo.ua завершилося голосування у рамках рейтингу "найуспішніші бізнес-леді України". Відповідно до результатів голосування усішною діловою жінкою України визнана голова правління ВАТ "Кременчугм’ясо", депутат Кременчуцької міської ради - Ірина Дроздова. Повідомляється, що впродовж читачі видання «Дело» віддавали свої голоси за учасниць рейтингу, якими стали власниці і керівники українських компаній, топ-менеджери банків і фінансових установ, глави представництв іноземних компаній. Всього за учасниць рейтингу було віддано понад 91 тис голосів, з них без малого 6 тис. за Ірину Дроздову.

rss