14.03.2013
 Більшість кременчуцьких підприємств знизили темпи виробництва. За два місяці цього року «у плюс» спрацювали лише колісний завод, молокозавод, Крюківське кар’єроупраління. За даними міського управління економіки, лише на цих кременчуцьких підприємствах відзначається збільшення випуску продукції у порівнянні з відповідним періодом торік. На інших підприємствах – «мінус». Так на ПАТ «АвтоКрАЗ» випустили за два місяці 37 автомобілів, тоді, як в минулому році – 91. Кременчуцький завод дорожніх машин випустив 13 асфальтобетонних установок, проти 16 торік. Майже на 21% зменшилась переробка нафти на ПАТ «Укртанафта». А на Крюківському вагонобудівному заводі виробництво вантажних вагонів зменшилось майже на 41 відсоток. З «мінусом» завершили перші два місяці року завод технічного вуглецю, кондитерська фабрика «Рошен» і швейна фабрика «Кремтекс».

14.03.2013
 У Кременчуці цього року облаштують три майданчики для вигулу собак. Кременчуцька міськрада планує надати дозвіл на розробку проектів землеустрою по відведенню земельних ділянок в постійне користування комунальному підприємству «Спецсервіс-Кременчук» під майданчики для вигулу собак. На найближчу сесію міськради виноситься проект рішення по двох майданчиках: по вул. Тельмана, поряд іщ провулком Грозненським – на Молодіжному, і по проїзду Ярославському – в районі заводу Краз. Керівництво підприємства «Спецсервіс-Кременчук» заявляє, що в планах створення майданчика і під Крюковським мостом. Цей майданчик існував ще за часів СРСР. Місця для вигулу собак планують захистити огорожею і встановити на їх території спецобладнання для дресирування тварин.

14.03.2013
 У Кременчуці вже розпочато підготовку до проведення Днів Європи в Україні, повідомили у прес-службі міськвиконкому. День європейського єднання, проводитиметься втретє. Вже відомо, що у Кременчуці у рамках святкування Дня Європи буде проведено так звані, «Тьомкінські дні». Зокрема, культурно-мистецькою програмою даного заходу передбачено, що 17 травня для гостей нашого міста буде проведено екскурсію «Кроками світових геніїв». 18 травня - на кременчужан та учасників святкувань чекає вечір електронно-акустичної музики «Таємничий світ масок». Завершать Дні європейської культури 19 травня, відкритий фестиваль інструментальної музики, що буде присвячений пам'яті нашого великого земляка, відомого всьому світові композитора, володаря чотирьох премій «Оскар» - Дмитру Тьомкіну.

rss