14.05.2012
 У маршрутках їздитимемо за 2,5 грн. Три фірми-перевізника подали розрахунки до міськвиконкому з проханням підвищити вартість проїзду з 2 до 2,5 грн. на шести маршрутах. Розрахунки представили піддприємства «Союзавтоекспрес» (маршрути №№3Б і 3А), «Ямщик» (маршрути №№15Б, 18 та 30) та АТП-15307 (маршрут №28). Серед причин підняття тарифів, які перевізники вказали у своїх документах - здорожчання палива і підвищення зарплати. к зазначив начальник міського управління економіки Микола Здойма, претензій до розрахунків немає. Але міськвиконком не може дати дозвіл на підняття тарифів окремим перевізникам, тільки усім перевізникам одразу на всіх маршрутах. Утім, питання планується винести на засідання міськвиконкому, 18-го травня. І якщо воно буде прийнято, то проїзд у маршрутках може здорожчати з часу прийняття рішення.

14.05.2012
 У Полтавській області знайдено 45 порушень на атракціонах . Проте серйозних питань відносно їх експлуатації не виникає. За повідомленням прес-служби облдержадміністрації із посиланням на фахівців управління Держгірпромнагляду, найбільше занепокоєння викликають пересувні атракціони імпортного виробництва, адже більшість аварій відбуваються саме на них. Щоб попередити нещасні випадки, в області рекомендують під час надання дозволу на тимчасове розміщення пересувних атракціонів обов'язково інформувати управління Держгірпромнагляду. Фахівці управління організовують обстеження і контроль технічного стану пересувної атракціонної техніки.

14.05.2012
 На Полтавщині мешкають офіційні 42 мільйонери. Про таке повідомив голова обласної податкової служби Володимир Задорожний. За його словами, загальна сума задекларованих мільйонерами доходів складає близько 135 млн грн. Для порівняння: торік громадян, які задекларували понад 1 млн грн своїх доходів, було 13, а сума задекларованих ними доходів складала майже 26 млн грн", - зазначив очільник податкової служби області. Усього в податкові органи Полтавської області подали декларації понад 40 тис. громадян, що на 12 тис. більше порівняно з минулим роком.

rss