14.05.2013
 20 травня, місцеві комунальники почнуть асфальтувати Крюковский міст. Впоратися обіцяють за на півтори-два тижні. Роботи проводитиме Кременчуцьке комунальне підприємство «Дорожнє ремонтно-будівельне управління», що виграло тендер на ремонт мосту через Дніпро. Нагадаємо, Кременчуцький міськвиконком оголосив тендер на освоєння бюджетних коштів — у сумі 1 млн 374 грн. З них 450 тисяч гривен перерахувала Південна залізниця, якій належить мостовий перехід. 924 тисячі гривень виділили з міського бюджету. Гроші залізниці вже використали на фрезерування. Залишилося освоїти міські гроші, які підуть на ямковий ремонт.

14.05.2013
 Кременчуцькі лікарі чекають великої активності кліщів в довколишніх лісах. За словами завідувача відділенням епідеміологічних досліджень Кременчуцької санітарної лабораторії Андрія Верещаки, активність кліщів пов'язана з cпекотним травнем - погода сприяє розмноженню цих членистоногих. Епідеміолог додає, головна проблема в тому, що зараз спеціально не обробляються лісопаркові зони. Єдине, санлікарі наразі вимагають обробки проти кліщів лісів бодай навколо дитячих заміських таборів. Лікарі ж також радять не намагатися самостійно видаляти кліща. Краще одразу звертатися у травмпункт.

14.05.2013
 Полтавська облпрокуратура передала до суду справу відносно депутата міськради Кременчука Алексєєва і його спільників, які підозрюються в отриманні хабарів за приватизацію кімнат в гуртожитках. Як повідомила прес-служба прокуратури області, дії обвинувачених кваліфіковані за ч. 3 ст. 369-2. А ось розглядатиме справу Козельщанський райсуд – таке рішення прийняв Аппеляционный суд Полтавської області після вивчення клопотання прокуратури, - повідомили в прес-службі прокуратури області. Судове засідання призначене на 17 травня.

14.05.2013
 Міліціянти закликають кременчужан розброїтися. Протягом травня на території Полтавської області проводиться місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухівки, нагадують у УМВС Полтавщини. Громадяни, які протягом цього часу добровільно здадуть до органів внутрішніх справ незареєстровану зброю звільняються від відповідальності за її незаконне зберігання. Крім цього, за бажанням, громадяни можуть зареєструвати цю зброю та стати її законними власниками.

rss