14.06.2011
 Головний кременчуцький фонтан хочуть кардинально оновити. Йдеться про фонтан в сквері «Жовтневий». Як повідомив заступник директора будівельної фірми Ярослав Грищинський, зараз йде коригування проекту. Зокрема, у планах зробити фонтан яскравішим і сучаснішим. До ансамблю водяних струменів. Планується додати три пінних струмені, що автоматично піднімаються і опускаються. Для фонтану також передбачена і нова насосна станція і нові мережі. Усе заплановане у рамках фінансування, яке виділене на будівництво, - запевняють будівельники. Нагадаємо, на реконструкцію фонтану, два роки тому із кременчуцького бюджету було виділено 1 млн. 55 тис грн.

14.06.2011
 В Кременчуці було офіційно представлено нового прокурора міста. Нагадаю, на цю посаду призначено 39-річного Тимофія Кодолу. Попередній кременчуцький прокурор Віктор Павлійчук переведений на роботу в інше місто. Нового прокурора Кременчука підлеглим представив прокурор Полтавської обласіт Роман Андрєєв. Відомо, що Тимофій Кодола очолюватиме кременчуцьку прокуратуру строком на 5 років. Сам він родом з Артемівська Донецької області. В органах прокуратури працює майже 15 років. До празначення в наше місто працював прокурором Симферопольського району.

14.06.2011
 В Кременчуці на Трійцю невідомі пошкодили сім автомобілів. В ніч із суботи на неділю, коли в місті була потужна злива, декому з кременчужан явно не спалося. В районі так званого жилмістечка було пошкоджено за ніч 7 автомобілів. З якою метою, невідомо – жоден з автомобілів не було угнано. За словами правоохоронців, є свідки, які бачили двох чоловіків, що псували машини. Відомі вже прикмети зловмисників. Чоловікам за словами очевидців, приблизно по 30-35 років. Їх на разі шукають.

14.06.2011
 КрАЗ обіцяє забезпечити Кременчук комунальною технікою. Зокрема керівницво автомобільного заводу, показало міській владі кілька власно розроблених новинок. Серед них вакуумний підмітально-прибиральний автомобіль, що зазвичай називають автопилесос. Цей автомобіль призначений для очищення міських вулиць, стоянок громадського транспорту, великих територій громадського і промислового призначення, автодоріг, а також водостічних канав і колодязів. Найближчим часом, відбудеться тендер на придбання цього автомобіля. Одначе вже зараз, як повідомляє прес-служба міськвиконкому, міська влада вважає, що його виграє ХК «АвтоКрАЗ». Вже днями, ще до проведення тендеру, компанія надасть такий «пилосос» для того, щоб комунальники випробували його в справі. Міський голова Олег Бабаєв зазначив, що місту усього потрібно 7 одиниць такої техніки. Вартість «пилососа» близько 2 млн грн., цього року закуплять 1-2 таких автомобіля.

rss