14.06.2012
 В Кременчуці буде ендоскопічний центр. Установу створять на базі хірургічного відділення 1-ї міської лікарні. Про таке повідомляє прес-служба міськвиконкому посилаючих на слова міського голови Олега Бабаєва. І перший крок у цьому напрямку вже зроблено. Від недавна у 1-ій лікарні почали проводити лапроскопічні операції на різних внутрішніх органах. Перевагою таких операцій є те, що вони безшовні та супроводжуються малою втратою крові. Після таких операцій пацієнти будуть швидко одужують. Більш того, за процессом операції в режимі онлайн на моніторах у конференц-залі можуть спостерігати родичі пацієнта або спеціалісти, що тепер приїжджають за досвідом у кременчуцьку лікарню. До речі, кременчуцькі хірурги на чолі із талановитим фахівцем Мирославом Ушієм одні із перших на Полтавщині почали робити, як кажуть безкровні, операції ще у 1998 році.

14.06.2012
 В Кременчуці мала річка Сухий Кагамлик стане заказником. 299 тис. грн планується виділити з міського екофонду на розробку проекту реконструкції парку Воїнів-Інтернаціоналістів під ландшафтний заказник місцевого значення «Кагамлицький». Це питання виносять на затвердження сесії міської ради 26 червня. Як повідомив завідувач міського відділу екології Геннадій Демьохін, створення заказника на території парку та вздовж прилеглої до нього берегової смуги річки Сухий Кагамлик має уберегти цей куточок природи насамперед від подальшої забудови. Територію попередньо оглянули фахівці з Мінприроди, їхній висновок: рослинний і водний світ цієї місцини, дійсно, має цінність. Заказник планують створити на території площею близько 20 га.

14.06.2012
 Кременчук долучиться до Всеукраїнської хвилини мовчання 22 червня. Саме цього дня понад 70 років тому почалася Велика Вітчизняна війна, тому день вважається скорботним для всієї країни. По всій Україні буде влаштовано хвилину мовчання , яка призначена на 10-тій ранку. Буде призупинено роботу у всіх установах, підприємствах та організаціях, крім тих, де це не можна зробити технологічно. Власників автотранспорту і водіїв просять у цей час зупинити автомобілі і подати звуковий сигнал. Також 22 червня буде приспущено державні прапори із скорботними стрічками і відмінено всі розважальні заходи, в тому числі на радіо і телебаченні.

rss