14.06.2013
 Кременчужани про побори в дитсадках можуть скаржитися у міськвиконком. Таке доручення чиновникам дав міський голова Олег Бабаєв. Після того, як журналісти розповіли меру про те, що в одному із дитсадків на Першому Занасипу з батьків, які влаштовували в дитсадок дитину, вимагали 800 гривень благодійного внеску. У батьків такої суми не виявилось і вони запропонували попрацювати на ремонті дитсадочка. Але адміністрація відмовилась, зазначивши, що гроші потрібно сплатити негайно. Бабаєв пообіцяв розібратися в ситуації і зазначив, що «батьки мають вносити благодійну допомогу лише за бажанням». І порадив про подібні випадки повідомляти безпосередньо віце–меру, який курирує освіту, Віктору Калашнику за телефоном 73-00-52 та головному освітянину міста Геннадію Москалику – 2–10–23

14.06.2013
 Дівчинку з профільного табору відпочинку у Придніпровському парку вкусила білочка, коли вона захотіла її погодувати, а одного кременчужанина – вкусила ондатра. Начальник Держcанслужби Кременчука Сергій Кузьменко сказав, що стурбований: за останній тиждень різко збільшилось число кременчужан, яких покусали саме дикі тварини та нагадав, що минулого тижня чоловіка вкусив кажан. Головний санітарний лікар міста попередив, не варто навіть намагатися наблизитися до диких тварин. Адже, наприклад, лікування після укусів тварин тривале і не всім підходить.

14.06.2013
 У Кременчуці в майбутньому з'явиться пам'ятник сміттєвозу ГАЗ-93. Про це розповів начальник КАТП-1628 Бахтіяр Масурманкулов – повідомила прес-служба міськвиконкому. За словами керівника КАТП, сміттєвоз 1962 року випуску досі вивозить сміття, але незабаром буде списаний і поставлений на постамент. Директор КАТП. Він також говорить, що машина пройшла 1 млн. 362 тис. км пробігу.

rss