14.07.2011
 Опалення і гаряча вода в Кременчуці будуть. Пообіцяв керівник Полтаваобленерго Євген Зосименко під час візиту до нашого міста. Але проблем дуже багато, і левова частка з них, за словами пана Зосименка, викликані змінами в законодавстві. Нагадаю, у Кременчуці вже кілька разів переносилися строки ремонту тепломереж, мешканці нагірної частини сиділи без гарячої води 50 днів. А в центрі, за останніми планами, гарячої води не буде з 25 липня і аж по 18 вересня. Проблема у тому, що цього року обленерго підрядника і постачальника матеріалів має визначати виключно на умовах відкритих торгів. Ремонт у центрі Кременчука дуже проблематичний. Потрібно відремонтувати дві аварійні ділянки – по вулиці Шевченка і по вулиці Бутиріна. І якщо в останньому випадку переможець торгів визначений і матеріал готується, по ремонту мереж вулиці Шевченка є проблеми. Втім, строки відомі: гаряча вода з 18-го вересня, опалення – з 15 жовтня, і в обленерго запевняють, що встигнуть.

14.07.2011
 «Ахтамар» посилено патрулюватиме міліція. Популярний заклад потрапив у поле зору міліції, коли до неї із заявою звернувся чоловік із слідами побиття. Він заявив, що отримав тілесні ушкодження саме біля «Ахтамару». Виконувач обов’язки начальника кременчуцького міськуправління міліції Сергій Зюбаненко говорить, що після цього випадку було проведено бесіду із керівником «Ахтамару», а також власниками інших кафе, які знаходяться на набережній біля центрального пляжу. Відтепер для дотримання правопорядку на набережній патрулюватиме ще один додатковий патруль. Зі свого боку дирекція «Ахтамара» пообіцяла взяти на роботу ще 3-х охоронців, а також облаштувати заклад 5-ма додатковими камерами відеоспостереження.

14.07.2011
 Полтавка втекала до Кременчука від своєї родини. 30-річну втікачку в рідній Полтаві безуспішно шукав чоловік із дитиною. Вони вже втратили надію. В обласному центрі жінки не знайшли. Проте, виявили в Кременчуці. Жінка жила у найманій квартирі разом із коханцем. Каже, що втекла через велике кохання. Водночас, правоохоронці під час затримання з’ясували, що і втікачка, і її коханий були під дією психотропних речовин. А у самому помешканні знайшли значну кількість «травки», кілька пакетиків з порошком і пістолет з набоями. Порошок, швидше за все , є метамфетаміном. На разі чоловіка можуть притягти до кримінальної відповідапальності за двома статтями про зберігання зброї та наркотиків.

14.07.2011
 В Кременчуці за перше півріччя число шлюбів втрічі перевищило кількість розлучень. Одружилися з початку року понад 600 пар, а розірвали стосунки близько 200. Як зазначають в міському управлінні юстиції, тенденція до зниження кількості розлучень в Кременчуці стає з року в рік більш відчутною. Середній вік наречених уу нашому місті складає 20-22 років. Наймолодшим подружжям, що зареєструвало шлюб у Центральному РАЦСі стала пара, де нареченій 17 років, нареченому - 18. Вік найстаршої пари складає : 73 та 77 років відповідно. Чимало шлюбів як і рінше реєструється з іноземцями. Частіше за все, дружин в нашому місті знаходять іноземці-чоловіки.

rss