14.08.2012
 Полтавська область перенесла початок сезону полювання з 25 на 18 серпня. Однак, полювати буде дозволене не скрізь. Відповідне розпорядження підписав голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко Як повідомив начальник обласного управління лісового і мисливського господарства Юрій Тараненко, початок сезону перенесений у зв’язку із зміною погодних умов і зниження рівня пожежної небезпеки. В той же час, полювати буде дозволене не скрізь. Зокрема, мисливцям не можна буде заходити у хвойні ліси.

14.08.2012
 У Кременчуці вже складено графік чергування суддів на час виюорчої кампанії дго 2-го грудня. Чергування з 8-ї до 24 буде щоденним, включаючи вихідні та святкові дні. Зауважимо, що згідно із Законом, позовна заява про уточнення списку виборців може подаватися не пізніше, ніж за 2 дні до дня голосування, і без сплати судового збору. Тож виборцям, особливо тим, у кого змінилися прізвище чи місце реєстрації, варто заздалегідь уточнити правильність своїх даних у відділі ведення Державного реєстру виборців.

14.08.2012
 У Великих Сорочинцях стартує Національний Ярмарок. Офіційне ж його відкриття заплановане на 15 серпня. Найбільшою експозицією на Сорочинському ярмарку цього року є "Аграрний комплекс Полтавщини". Тут представили все сільське господарство нашої області, - повідомили в облдежадміністрації. У порівнянні з минулим роком, площу експозиції збільшили вдвічі, до 1 тис. м2. Тут демонструють стратегічні напрями розвитку аграрного сектору економіки області та сільських територій. На ній представлено 18 провідних підприємств АПК області, які займаються переробкою та виробництвом продуктів харчування.

14.08.2012
 Полтавські пасічники цьогоріч зберуть на 20% меду менше, ніж торік. Як повідомила голова Спілки пасічників Полтавщини Наталія Сенчук, цей рік в першу чергу був дуже тяжким у зв'язку і посухою, через яку рослини не виділяли нектару. Середня ціна на мед нині коливається від 50 до 70 грн за літр. Найдорожчий мед липовий - це ексклюзивний мед і його не кожного року можна зібрати. А ось щодо корисності меду, то професійні пасічники кажуть, що будь-який сорт має корисні властивості. Не надто шанований у нас соняшниковий мед, наприклад, корисний для діабетиків. Бо містить найменше цукру. І сердечникам добре соняшниковий мед. Гречка - зміцнює судини, тиск лікує. Головне - правильно його вживати. Добова доза - 100 грамів меду для дорослої людини.

rss