14.08.2013
 Південна залізниця поновила курсування потягу із Кременчука у Гадяч. ЯК повідомили в адміністрації Південної залізниці, на численні прохання пасажирів відновлено курсування безпересадочного вагону Кременчуг-Гадяч, який був скасований рік тому. Керівництво залізниці вирішило відновити безпересадочний вагон Кременчуг-Гадяч у складі пасажирського потягу № 670/669 Кременчук-Бахмач. Вирушає цей потяг з Кременчука в о пів на першу ночі, а прибуває в Гадяч в 7-45. З Гадяча він відбуває в 12-32, а в Кременчук прибуває на залізничний вокзал в 18-19.

14.08.2013
 У Кременчуці може з’явитися вулиця Миколи Залудяка. Кременчужан просять висловити свою думку щодо зміни назви вулиці Квартальної на вулицю Миколи Залудяка, повідомляє прес-служба міськвиконкому. До міської ради надійшла пропозиція від громадської організації «Кременчуцька міська організація роботодавців» про увічнення пам’яті видатного громадського та державного діяча, Почесного громадянина міста Кременчука Залудяка Миколи Івановича. Кременчужан просять висловити свої думки з цього приводу та направити пропозиції і зауваження на адресу: пл.. Перемоги, 2, м. кімн. 101, т. 3-71-52.

14.08.2013
 У Кременчуці зареєстрований ботулізм. Про це повідомив начальник Кременчуцького управління Держсанепідслужби Сергій Кузьменко. За його словами, 5 серпня 78-річна жінка назбирала грибів в районі бази «Альбатрос», поїла їх і відчула себе погано. Медики забрали її в лікарню. - Зараз попередній діагноз «Ботулізм» підтверджений лабораторно. Жінка у критичному стані в реанімації, - сказав С. Кузьменко.

rss