14.09.2012
 Під час уточненя даних з лікувальними установами МНС встановила ще два випадки отруєння грибами в Кременчуці і Кременчуцькому районі. Так, 10 вересня в реанімаційне відділення Кременчуцької райлікарні були доставлені 30-річний чоловік і 31-річна жінка, жителі Піщаного. А 11 вересня з діагнозом отруєння грибами в реанімацію Третьої міськлікарні доставлена 41-річна жінка. Стан здоров'я потерпілої на момент госпіталізації - важкий, повідомляє прес-служба МНС.

14.09.2012
 Вартість отруєння грибами в Кременчуці складає 1-2 тисяч гривен за день реанімації. Про це повідомили на засіданні міської надзвичайної протиепідемічної комісії. За даними лікарів, торік в Кременчуці отруєнь грибами не реєстрували. Цього року, у вересні в Кременчуці вже є 4 підтверджені випадки отруєння. У нашому місті людей від наслідків «тихого полювання» рятують: дорослих - в Третій міськлікарні, а дітей, після першочергових заходів по реанімації в дитячій лікарні, відправляють в обласну дитячу лікарню в Полтаву. Якщо дитяча лікарня повністю забезпечена необхідними препаратами, то в Третій міськлікарні їх запасу для пацієнта вистачає тільки на перші години реанімації.

14.09.2012
 Цього року кременчужан атакуватимуть три віруси грипу, з них два групи А і так званий, «свинячий». Як повідомив головний санітарний лікар міста Віктор Самойленко, також вже відомі назви вакцин, якими радить користуватися Всесвітня організація охорони здоров'я для профілактики захворювання грипом : «Флюарикс» (Бельгія), «Інфлювак» (Нідерланди), «Інфлювак» (Франція). Головний сан лікар міста навіть заявиви, що сам робить щеплення від грипу і рекомендує усім так робити. У минулому сезоні щеплення собі зробили близько 3 тисячі кременчужан.

14.09.2012
 Про спробу самогубства, що сталася дня на Крюківському мосту, повідомилди сьогодні міські надзвичайники. 12 вересня кременчуцькі рятувальники врятувати чоловіка, що стрибнув з мосту в Дніпро. Про це повідомив начальник міського Управління з питань надзвичайних ситуацій Валентин Шафорост. За його словами, кременчужанин вирішив звести рахунки із життям, перебуваючі в стані алкогольного сп'яніння. На щастя, рятувальникам вдалося відразу кинутися на порятунок, стрибунця, тож чоловік мабуть не встиг і злякатися.

rss