14.10.2011
 Енергетики обіцяють подбати про Кременчук. Керівництво ВАТ «Полтаваоленерго» під час чергового візути у до Кременчука пообіцяло більше не допускати зривів строків ремонту тепломереж. Міський голова Олег Бабаєв зажадав від енергетиків ремонтувати щороку не 2 км труб, а 5. За словами мера, керівництво «Полтаваобленерго» каже, що це цілком реально. Найближччим часом енергетики зберуться на робочу нараду і визначать перелік тепломереж, які в першу чергу ремонтуватимуть 2012 року. На думку керівника Кременчуцької ТЕЦ Сергія Солдатова, треба завершити капремонт вулиці Бутиріна, Свердлова і звести нову перемичку по вулиці Радянській. Окрім цього, «Полтаваобленерго» дало дозвіл на формування аварійного запасу труб для Кременчука на наступний рік на приблизну суму в 1 млн. грн.

14.10.2011
 Кременчужанам нагадують про щеплення від грипу. Епідеміологи прогнозують цього сезону три штами вірусу. Найпоширенішим стане Н3N2. Такий штам грип може призвести до ускладнень хвороб дихальних шляхів, негативно вплинути на серцево-судинну систему, -кажуть лікарі. Тим часом, за даними із міського відділу охорони здоров’я, на сьогоднішній день рівень захворюваності на ГРВІ у Кременчуці нижчий, ніж у жовтні торік. Втім, прогнозується, що в листопаді хворітимуть більше і рівень захворюваності досягне епідпорогу. Вакцини від грипу для груп ризику, зокрема. вчителів і медиків вже придбано. Днями розпочнуться профілактичні щеплення. Захиститися від грипу зможуть і всі інші кременчужани, звернувшись у кабінети щеплень у полікліниках.

14.10.2011
 Міська влада хоче створити муніципальну екологічну інспекцію, яка штрафуватиме тих, хто забруднює довкілля. Ініціатива походить від міського голови Олега Бабаєва. Зараз в Кременчуці немає еконіспекції: її ще торік скоротили. Отже державних екологічний інспекторів потрібно викликати з Полтави, що практично унеможливлює швидке реагування і розслідування екстренних випадків на кшталт замору риби на початку жовтня в Сухому Кагамлику. Натомість власна муніципальна екоінспекція із наданими їй функціями нещадно штрафувати, стане свого роду «дубиною» для забруднювачів довкілля, - вважає міський голова Олег Бабаєв. На думку мера мінімальний штраф за забруднення довкілля має становити не менше 1 тис. грн. Водночас, якщо приватних асенізаторів піймають прямо під час скиду нечистот у міську ливневу каналізацію, то вже без кримінального переслідування не обійтись. Питання про створення в Кременчуці муніципальної екоінспекції міський голова пообіцяв винести на сесію міської ради.

14.10.2011
 В Кременчуці пропонують встановити пам’ятник «Нескоренним кременчужанам». Принаймні відкритий лист із такою пропозицією надійшов на адресу міської влади та керівників підприєств і підприємців від представників громадскості, - повідомила прес-служба міськвиконкому. Автори листа просять підтримати ініціативу з встановлення у вересні 2013 року, коли відзначатиметься 70-річчя визволення Кременчука та Кременчуцького району від німецько-фашистських загарбників, пам’ятника «Нескореним кременчужанам». У міськвиконкомі називають цю пропозицію слушною. Але бідкаються, що у міста немає грошей. Тому міська влада пропонує винести дане питання на обговорення кременчужан. Свої пропозиції щодо можливості встановлення пам’ятника та джерел фінансування робіт можна надсилати до виконкому за адресою: пл..Перемоги,2, довідки за телефоном 3-71-52. .

rss