14.11.2011
 Стадіон «Кредмаш» і палац культури «Краз» будуть комунальними закладами. Про це журналістів запевнив міський голова Олег Бабаєв. За його словами, переговори щодо стадіону «Кредмаш» вже майже на стадії завершення. Питання лише у грошах, які захоче за свій об’єкт керівництво кременчуцького заводу дорожніх машин. Як повідомив мер, наразі триває розробка різних варіантів: від суми, яку взмозі осилити міський бюджет, до, так би мовити, обміну із доплатою. «Керівництво заводу просить для себе якись гуртожиток. Можливо, ми зробимо такий собі бартер – гуртожиток назвамін стадіону із доплатою. Але це поки що все голослівно, бо переговри тривають, - каже мер. Крім того, за його словами, влада не відмовилася від ідеї забрати у комунальну власність Палац культури Краз. «Зараз вирішується питання щодо виведення цього об’єкту із податкового залогу, і тоді вже ми заберем його безплатно…», - додав Олег Бабаєв.

14.11.2011
 У Кременчуці обіцяють поліпшити умови лікування в усіх лікарнях. В місті розробляють програму розвитку галузі медицини, що буде представлена 1-го грудня. Окрім оновленого онковідділення в Першій лікарні обіцяють комфортні палати для хворих з інсультами у відділенні неврології. Про таке повідомив керівник міськздоровідділу Валерій Литвиненко. За його словами, передбачена повна реконструкція відділення. Палати будуть двомісними, будуть замінені вікна, сантехніка. У дитячій лікарні, за словами Литвиненка, окрім закупівлі реанімаційного обладнання, заплановано капітальний ремонт цього відділення. Також завершується ремонт відділення для новонароджених. У Третій лікарні капітально ремонтуватимуть реанімацію. У результаті планують створити єдиний в місті анастезіологічно-реанімаційно-хірургічний блок. А ще у планах модернізація стоматполіклінік та будівництво єдиного для всіх лікарень харчоблоку. Останнє, на думку чиновників, значно зекономить гроші й дозволить зробити харчування більш якісним.

14.11.2011
 12 листопада пішов із життя керівник Кременчуцького медичного коледжу. За неофіційною інформацією, Володимир Литвиненко помер в Харкові. В цей час він був у відпустці і гостював у дітей. Причина смерті — раптова зупинка серця. Похорон директора Кременчуцького медичного коледжу відбудеться 15-го листопада. Попрощатися з Володимиром Литвиненком можна буде в медколеджі. Панахида розпочнеться об 11.00. Володимиру Литвиненку 1 січня виповнилося б 74 року. Народився він на Харківщині, працював хірургом в 2-ій міськлікарні. Заслужений лікар України, Почесний громадянин Кременчука. Медичний коледж Володимир Литвиненко очолював з 1970 року. Поховають Володимира Івановича на Новоревівському кладовищі.

rss