14.11.2012
 Кременчужанка заплатила шахраям за порятунок сина більше 8 тис. грн. 38-річній жінці зателефонували невідомі і розповіли, що її син потрапив у ДТП. Щоб "владнати справу", вона має бігти до банку і переказати на зазначений шахраями рахунок 8 200 грн. Як тільки жінка переказала гроші, з’сувалося, що син живий, здоровий і нікого у ДТП не збивав. Як розповідають у міському управлінні внутрішніх справ, це вже третій подібний випадок телефонного шахрайства за кілька місяців. Останній трапився на початку листопада. Правоохоронці нагадують, що не слід довіряти новинам, які надходять від незнайомців, особливо, коли "інформація" тісно пов'язана із грошима. У першу чергу слід зателефонувати самим родичам. Не зайвим буде зробити дзвінок у міліцію.

14.11.2012
 У Кременчуці подорожчає вивезення сміття. Але не для всіх. Спеціальна комісія міськвиконкому Кременчука остаточно затвердила нові норми утворення твердих побутових відходів для підприємств та установ міста. Як повідомляє Репортер, відповідне рішення прийнято на засіданні комісії одноголосно. Перший заступник міського голови Аднрій Погребний, сверджує, що розцінки за вивезення сміття в даному випадку збільшаться не набагато. Однак подорожчання не стосуватиметься самого населення. Цього разу йдеться в більшості про магазини та інші заклади торгівлі. Нові тарифи почнуть діяти месяців через два, - після затверженні на міськвиконкомі та у міській раді.

14.11.2012
 Кременчуцькі школярі можуть ЗНО пройти в онлайні. Але лише завдання, які були на минулому зовнішньому незалежному оцінюванні. Освітній проект «Щоденник.ua» дає можливість паралельно із пробним тестуванням скласти минулорічні тести ЗНО та одразу дізнатися свої результати. Таким чином, абітурієнти знатимуть, які предмети їм потрібно підтягнути. Крім того, у вчителів є можливість провести в школах масові онлайн-тестування для учнів 11-х класів. Це допоможе абітурієнтам більше серйозно підготуватися. Нагадаємо, 1 листопада розпочалася реєстрація на пробне ЗНО. Воно відбудеться в березні 2013 року.

rss