14.12.2011
 19 грудня кременчуцькі перевізники возитимуть школярів за півціни. Такий подарунок до Дня Святого Миколая пропонує зробити кременчуцьким школярам головний транспортник міста Володимир Кургаєв. Відомо, що керівники підприємств-перевізників пристали на цю пропозицію. Тож за їх обіцянками кременчуцькі школярі можуть їздити 19 грудня за 1 гривню до 20 години. Перепусткою слугуватиме портфель чи сумка. Тут же Володимир Кургаєв зазначив, що у Кременчуці є перевізник, який і без свят перевозить школярів в школу і додому за 1 гривню. Таку ініціативу проявили на маршруті №3а, які перевозять учнів з Великої Кохнівка і в школу №24.

14.12.2011
 У грудні 2011 року ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» планує збільшити випуск вантажних вагонів майже в чотири рази в порівнянні з листопадом - до 1100 одиниць, відновивши колишні місячні обсяги випуску продукції. Останні значно знизилися в листопаді через проблеми з поставками литва, викликаними припиненням Росією дії сертифіката відповідності на продукцію Кременчуцького сталеливарного заводу. Усього за підсумками року очікується, що по вантажним вагонам підприємство вийде на показник, що на 18% перевищить відповідний показник торік. А ось Кременчуцький колісний завод, за підсумками 2011 року планує знизити обсяги виробництва на 14,8%. Про причини спаду виробництва наразі не повідомляється.

14.12.2011
 У Кременчуці хочуть зробити єдину кухню для лікарень. Об’єднати харчоблоки чотирьох міських лікарень в один та зробити централізований харчоблок на базі П’ятої міської лікарні (відомої як водолікарня) планує міська влада наступного року. У міськвиконкомі пояснюють, що це дозволить передусім поліпшити харчування пацієнтів, бо будуть зекономлені кошти на електроенергію, які будуть спрямовані на закупівлю нового обладнання для єдиної кухні та розширення раціону харчування пацієнтів. Приготовану їжу до лікарень розвозитимуть централізовано транспортом. Крім того, як нововведення, чиновники пропонують організовувати так зване альтернативне харчування. Коли за офіційну оплату пацієнти зможуть обирати собі навіть окреме меню. Але через такі нововведення без роботи залишаться 5 працівників нині існуючих харчоблоків, бо при створенні централізованого харчоблоку оптимізують і кадри. Єдиний харчоблок для лікарень почне працювати вже у липні наступного року.

14.12.2011
 В Полтаві в ДТП постраждали онука і невістка губернатора Полтавщини. Автопригода за участі одразу трьох автомоблілів сталася у Полтаві 12 грудня, але подробиці стали відомі тільки зараз. Як повідомили у Полтавському управлінні МВС, «Mercedes-Benz», yе витримавши безпечну дистанцію, він зіштовхнувся із позашляховиком «Mitsubishi Pajero», що рухався в попутному напрямку. «Mitsubishi» від ударувиїхав на зустрічну смугу й зіштовхнувся з автомобілем «Skoda Super», що рухався назустріч. У цьому автомобілі саме перебували родичі керівника Полтавської області. Зокрема, 28-річна невістка губернатора зазнала складної політравми, черепно-мозкової травми з гематомою, перелом шийного відділу хребта. 1,5-річна онука Удовиченка одержала забиття обличчя й закриту черепно-мозкову травму. . Водій Шкоди - не постраждав. Наразі слідство з’ясовує причини інциденту.

rss