15.02.2012
 У Президента проситимуть грошей на проектування нового мосту в Кременчуці. Робитиме це особисто міський голова Олег Бабаєв за підтримки голови облдержадміністрації під час візиту глави держави 16 лютого. Про таке кременчуцьким журналістам повідомив губернатор Полтавщини Олександр Удовиченко. Він нагадав, що під час виборної кампанії Янукович, як кандидат, в президенти підписав Меморандум про допомогу у будівництві нового моста через Дніпро. Нині на проектування мосту потрібно вже на 21 млн, як заявляли раніше, а 35 млн. грн., у зв’язку із подорожчанням проектних робіт. Керівник Полтавщини додав, що гроші сподіваються отримати при перегляді держбюджету. Окрім питання нового мосту в Кременчуці, президента проситимуть про допомогу Крюківському вагонобудівному заводу і КрАЗу.

15.02.2012
 У цьому році кременчужанам буде легше дихати. Про це повідомив начальник міського відділу екологічної безпеки Геннадій Демьохин. За його словами, низка великих промислових підприємств встановлює нове газоочисне устаткування. Сумарна кількість шкідливих викидів в міське повітря починає знижуватися. Якщо до 2015 року НПЗ і сталеливарний завод виконають узяті ними природоохоронні зобов'язання, то загальна сума викидів шкідливих речовин складе 12 тисяч тонн в рік. Для порівняння - в 80-х роках в міське повітря викидалося 120 тонн забруднень в рік.

15.02.2012
 Аптекам «Полтавафарм» кременчуцька влада висунула умови. Участь в проекті «соціальна» поличка, мінімальні націнки на ліки і облаштування аптечних кіосків у віддалених районах міста – такі умови ставить міська влада перед комунальними аптеками «Полтавафарм», повідомив заступник міського голови із гуманітарних питань Віктор Калашник. Якщо ці умови аптеки «Полтавафарм» виконає, то міська рада продовжить договори оренди приміщень комунальної власності міста. Поки що, у міської влади Кременчука є низка претензій до роботи аптек. «У цих аптек немає ні одного соціально проекту для кременчужан, а ціни на ліки вищі, аніж в інших комерційних аптек», – зазначив Віктор Калашник. Нагадаємо, комунальні аптеки «Полтавафарм» підпорядковані області. Наразі їх пункти розташовані у комерційно найвигідніших місцях - в усіх міських лікарнях.

rss