15.02.2013
 У Полтаві міліціонери-борці з торгівлею наркотиками опікувалися злочинним наркоугрупування. Про це повідомив прокурор Полтавської області Андрій Миронов. За його словами, працівники УСБУ виявили злочинну групу, яка впродовж року займалася виготовленням і збутом наркотичних засобів. До складу групи входили 4 співробітники міліції, зокрема, майор міліції — начальник відділу БНОН Полтавського міського управління внутрішніх справ. І троє оперативників. До складу групи також входили дев'ять жителів Полтави. Група виготовляла і поширювала наркотичні засоби на території Полтави, при цьому начальник БНОН, фактично очолював увесь злочинний процес і приховував його від закону, — сказав прокурор. За 5 місяців діяльності обіг від збуту наркотиків перевищив мільйон гривень. На даний момент усі затримані члени групи перебувають під вартою.

15.02.2013
 У Кременчуці поки не має можливості ремонтуватимуть міські дороги. Перша причина — немає матеріалів. Асфальт зараз є тільки для потреб облавтодору, - розповів начальник ДРБУ Валерій Киреєв. Друга причина, глобальніша, — проблеми з фінансуванням. Держказаначейство не пропускає платежі. Ця проблема тягнеться з кінця минулого року. З міського бюджету гроші перераховують, але вони «осідають» на рахунках в Держказначействі. У кінці минулого року в установі «зависли» більше 25 мільйонів гривень, багато виконаних робіт, здебільшого в комунальній сфері, залишилися неоплаченими. Поки знайшли можливість тільки на ремонт шляхопроводу в районі пивзаводу.

15.02.2013
 Разом із тим, через ями на Крюківському мосту дестабілізований рух маршруток. На це поскаржився журналістам начальник міського відділу транспорту Володимир Кургаєв. За його словами, наразі до транспортного відділу надходять скарги від кременчужан на недотримання графіків маршрутками. Особливомо тими, що сполучають Лівобережну і правобережну частини міста. Люди спізнюються. Головний транспортник міста поквапився вибачитись перед кременчужанами. Але зауважив, що графік руху маршруток зриваються виключно через затори на мосту.

rss