15.03.2012
 В Кременчуці подорожчає проїзд у тролейбусах. Принаймні такі наміри офіційно оприлюднила адміністрація КТУ Зокрема, у документі йдеться: «У зв'язку з постійним ростом цін і тарифів на матеріали, запасні частини, автогуму до тролейбусів і контактної мережі, теплову і електричну енергію і таке інше, комунальне підприємство «Кременчуцьке тролейбусне управління» має намір збільшити тариф на проїзд в тролейбусі до 1 грн 25 грн. з 11-го травня цього року. З травня ж повинні подорожчати і вартість проїзних квитків: учнівський до 20 грн, студентський до 22 грн, для підприємств і організацій до 95 гр., для населення 55 грн. Відповідні тарифи має ще погодити міськвиконком.

15.03.2012
 Прокуратура Полтавської області порушила дві карних справи за виникнення пожеж у цехах Крюківського вагонзаводу. Про це сказано в повідомленні прес-служби прокуратури області, передають "Українські новини". Обидві справи порушені за недотримання встановлених законодавством вимог пожежної безпеки. Зараз правоохоронні органи проводять розслідування причин виникнення пожеж. Збиток, нанесений заводу пожежами, встановлюється. Зараз 2 цехи, в яких сталося займання ремонтують. Пожежі на території вагонозаводу сталися 22 лютого у малярному цеху, а 3 березня — в ремонтно-будівельному цеху.

15.03.2012
 Кременчуцька міськрада планує дати більше грошей на паркові атракціони. Депутати міськради планують в 4 рази збільшити відповідну статтю фінансування. Таким чином, парк «Придніпровський» в 2012 році має намір закупити 7 нових атракціонів. Про це telegraf.in.ua повідомив віце-мер Віталій Малецький. За його словами, для цього на найближчу сесію міськради винесено питання збільшення статті фінансування закупівлі атракціонів з 2,5 млн грн. до 10 млн грн. Віце-мер з питань культури, молоді та спорту каже, що для цього сподіваються залучити кошти з продажу міських облігацій. Він також відзначив, якщо атракціони будуть закуплені, то це не означає, що вони працюватимуть вже цього літа. Бо потрібна достаньо тривала процедура сертифікації.

rss