15.03.2013
 За латання кременчуцьких доріг візьмуться після 20 березня. Саме із цих днів почне працювати асфальтобетонний завод. Про таке журнаілстам на брифінгу повідомив міський голова Олег Бабаєв. Наразі на міських шляхах роблять підсипку ям. А першим найбільшим ремонтом буде Крюківський міст. На ремонт асфальтового покриття з міського бюджету виділять 960 тисяч гривень. Раніше начальник міського управління житлово-комунального господарства Сергій Ярош уточнив журналістам, що ремонт буде здійснюватися з мінімальними незручностями для водіїв.

15.03.2013
 У Кременчуці плата за експвитрати може зрости на суму від 7 до 10 гривень з однієї квартири. Про таке повідомив гендиректор «Житлорембудсервісу» Олександр Бондаренко. Пан Бондаренко вважає, що це не така вже велика сума. А тих кременчужан, які отримують субсидію, подорожчання взагалі не стосуватиметься. А ще керівник «Житлорембудсервісу» знову похвалився роботою керуючої компанії. На його переконання, в жодному іншому місті не надають так якісно і у такому повіному обсязі послуги, як у Кременчуці. Проте на прохання журналістів прокоментувати, міський голова Олег Бабаєв зауважив, що вважає суму у 7-10 грн не такою вже і малою. І знову додав, що рішення про підвищення тарифу на експвитрати будуть приняті тільки після ретельного вивчення.

15.03.2013
 У Кременчуці звільнили начальника міського відділу екології Геннадія Демьохіна. Про це стало відомо у п’ятницю після апаратної наради у міськвиконкомі. За словами начальника управління благоустрою міста Сергія Гарифова, тимчасово виконувати обов'язки головного еколога міста буде він, оскільки відділ екологічної безпеки у нього в підпорядкуванні. Пізніше буде проведений конкурс на заміщення цієї посади. Причиною ж звільнення Геннадія Демьохіна став прогул. Про таке повідомив міський голова.

15.03.2013
 Крім того, напевно буде змінений керівник комунального підприємства «Міськсвітло» Нинішній керівник КП «Міськсвітло» Віктор Шкурат збирається йти на пенсію. Як повідомив міський голова Олег Бабаєв, наразі не відомо, хто замінить Шкурата на підприємстві. Мер зауважив, мовляв, сподівається, що сам Віктор Шкурат підготував собі заміну. 5 березня Віктору Шкурату виповнилося 60 років. На найближчу сесію міськради винесено питання про нагородження його відзнакою «За заслуги перед містом».

rss