15.05.2012
 Кременчужани можуть поскаржитися на роботу міліції міста. 17 травня, з 12-00, у в міськуправлінні міліції за адресою - вул. 29 Вересня особистий прийом громадян проводитиме начальник обласного управління внутрішніх справ Едуард Федосов. За даними прес-служби міської міліції, на прийом можна записатися за телефоном 76-73-73.

15.05.2012
 Кременчуцькі заміські табори відпочинку готові робити знижки на путівки. Це стало відомо одразу із оприлюдненням офіційних даних щодо вартості літнього оздоровлення дітей у у цих закладах. Традиційно, найдорожче обійдеться відпочинок у таборі "Сонячний", найдешевше - в "Енергетику". Відповідно до інформації, яку озвучив заступник міського голови Віталій Малецький, вартість путівки до табору "Сонячний" на 1 та 4 тур складає 2520 грн, на 2 і 3 тури - 2835 грн. Відпочинок у "Зоряному" та "Супутнику" обійдеться у 2352 грн, у таборі "Чайка" - 2400грн, і у "Ерудиті" - 2325 грн. Втім, як зазначив віце-мер, цінова політика таборів є досить гнучкою, вони пропонують знижки тим, хто відпочивав у минулі роки, та при купівлі одразу кількох путівок.

15.05.2012
 Швачкам "Кремтексу" березневу зарплату виплатять цього тижня. Решту заборгованості погасять за 2-2,5 тижні. Про це ЗМІ розповів Генеральний директор ЗАТ "ВТФ "Кремтекс" Андрій Безкоровайний. За його словами, проблеми із виплатою заробітної плати на підприємстві пов'язані із несвоєчасною оплатою робіт німецькими замовниками та зняттям частини замовлень через неякісну тканину. Втім вже зараз підприємство має значну кількість замовлень і зовсім скоро розрахується з усіма боргами. Минулої п'ятниці, співробітниці "Кремтексу" відмовилися стати до роботи через заборгованість підприємства перед ними. Втім, гендиректор пан Безкоровайний до страйкуючих не вийшов. Сам він пояснив, що перебував у відрядженні за інтересами підприємства,мовляв, займався питаннями освоєння внутрішнього ринку. Нині ж "Кремтекс" працює виключно на експорт, кременчуцькі швачки обшивають німкень і фрацуженок.

15.05.2012
 Під Полтавою слухатимуть рок-гурти та збиратимуть гроші. Спортивно-мистецьке свято під назвою Rock'n'Ball відбудеться в селі Соснівка Полтавського району 2 червня під патронатом голови Полтавської облдержадміністрації. Як повідомляють Новини Полтавщини, свято влаштовується з нагоди проведення фінальної частини Чемпіонату Європи 2012. Окрім розважальної та благодійної цілей, у заходу є й ініші завдання – наприклад, дати можливість виступити полтавським гуртам поряд з популярними гуртами як України, так і Росії, повідомив координатор проекту Олександр Бунін. Зокрема очікують на такі популярні групи, як «Ногу свело», «Декабрь» (Санкт-Петербург), «Танок на майдані Конго», інші. Новинкою цьогорічного фестивалю стане збір коштів для дітей із хворобою Дауна, у спецзакладх Зінькова та Нових Санжар», - повідомив Бунін. Квитки на Rock'n'Ball коштуватимуть по 70 грн.

rss