15.06.2011
 Жителям нагірної частини Кременчука обіцяють гарячу воду 18 червня. Таке зазначено в повідомленні прес-служби міськвиконкому. За уточненням інтернет-видання Телеграф, підключати воду поступово почнуть вже відсьогодні, починаючи з будинків біля пивзаводу і закінчуючи мікрорайоном водоканал. І до 18 числа вся нагірна частина буде із гарячої водою. Про це видання повідомляє, посилаючись на слова головного інженера Кременчуцької ТЕЦ Сергія Солдатова. За його словами, в енергетиків виникли проблеми з постачанням труб, і саме це причина таких тривалих незручностей для частини кременчужан.

15.06.2011
 Кременчук у рейтингу кращих міст України четвертий з кінця. Щороку такий рейтинг з 55-ти міст, де жити найкраще, складає журнал «Фокус». Цього року наше місто опинилося на 52-ій сходинці і покращило свої позиції лише трохи. Торік Кременчук був у списку 53-ім. Експерти журналу визначали кращі міста за 13-ма показниками. Кременчук «потягнули» вниз екологічні проблеми, недостатнійсть закладів культури і дозвілля, низький рівень бюджетних надходжень. А ще Кременчук - вкрай непривабливе місто для туристів. У нас фактично немає визначних культурних пам’яток. Усі інші показники, як-то рівень злочинності, зарплати, інфраструктура мають середні бали. До рейтингу кращих міст України потрапили також Полтава, яку експерти поставили на 17-те місце і Комсомольськ, що опинився на 48-му місці.

15.06.2011
 Крюківський вагонзавод пропонує премію за назву для нового потяга. 5 тис. грн. отримає той, хто запропонує заводу влучну назву та логотип для нових потягів - швидкісного та міжрегіонального двосистемного електропоїзда. Окрім цього, десять кращих пропозицій будуть відзначені заохочувальними преміями по 1 тисячі гривень. Конкурс уже викликав чималий інтерес, каже керівник прес-служби «Крюківського вагонзаводу» Ганна Кудіярова. До прес-служби надійшло уже з десяток варіантів назв. Але переможців оголосять після 1 липня.

15.06.2011
 З настанням літа в Кременчуці частішають квартирні крадіжки. Від таких неприємностей хочуть застерегти жителів правоохоронці. Якщо зазвичай в місті скоюється від 3 до 5 крадіжок з квартир за тиждень, то в період відпусток кількість таких злочинів зростає в 2-3 рази. На жаль, уберегти своє помешкання від крадіїв дуже важко. «Домушники» без особливої напруги відкривають пластикові вікна, практично будь-які замки, розповідає виконувач обов’язки начальниа міліції Сергій Зюбаненко. Розкрити такі злочини буває дуже важко. Адже часто в Кременчуці промишляють так звані гастролери. Приїхали, обікрали з десяток квартир і того ж дня зникли з міста. Правоохоронець радить кременчужанам: оснастити помешкання, особливо на 1-му і 2-му поверсі, металевими гратами. Вирушаючи у відпустку, не казати про це стороннім особам.

rss