15.06.2012
 У Кременчуці ціна на проїзд в тролейбусі підвищиться з 1 липня. Рішення прийняте на засіданні міськвиконкому. Згідно з рішенням, ціна проїзду підвищиться на 25% - до 1,25 грн. Також підвищиться вартість проїзних квитків. Учнівський проїзний тепер коштуватиме 20 грн., студентський — 22 грн., для населення — 55 грн., для підприємств і організацій — 95 грн. Нині в Кременчуці вартість проїзду в тролейбусі складає 1 грн.

15.06.2012
 У Кременчуці зареєстрований рекордний максимум температури цього літа - + 35,6°C. Про це повідомив начальник відділу контролю за оперативною обстановкою в місті Юрій Войтенко. Він також повідомив, що енергетики скаржаться на температуру, оскільки в трансформаторних будках вона досягає + 60°C, і апаратура цього не витримує. Тим часом, міський голова Кременчука Олег Бабаєв вкотре висловлює незадоволення ремонтно-профілактичними роботами "Полтаваобленерго". Мер каже, що ремонтники розрили мережі водоостачання по вул.Свердлова та Пролетарській, однак на цьому уся підготовка до зими завершилася.

15.06.2012
 У Полтавській області під час урагану загинули дві людини. Як повідомляє прес-служба МНС, в селі Карпусі Полтавського району блискавка потрапила в 24-річного юнака. Його доставили в лікарню в стані клінічної смерті, де він помер. У Комсомольську дерево, що впало, важко травмувало 73-річного пенсіонера, він помер в лікарні. У травматологічне відділення Кременчуцькими ЦРЛ доставлені 45-річна жінка і її чоловік. Травми кінцівок їм наніс град, діагноз: «численні гематоми кінцівок і волосистої області голови». У нейрохірургічне відділення 3-ої міськлікарні Кременчука доставлена 57-річна жінка з діагнозом: закрита черепномозкова травма, струс головного мозку, велика підшкірна гематома верхніх і нижніх кінцівок і тулуба.

15.06.2012
 У Кременчуці відкрили ІІ поверх Крюківського пологового відділення/ Найближчими днями після ревізії СЕС відділення прийматиме породіль. Капітальний ремонт за сучасними медичними стандартами спонсорувало міське підприємство "Лукас". Нові меблі та пластикову групу закуплено за кошти Валерія Моцаря та ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод». Загальна сума благодійної допомоги перевищила 1 млн грн. Тепер повністю оновлене пологове відділення може прийняти до 25 породіль (кожну в окремій палаті).

rss