15.07.2011
 Бабаєв в Інтернеті. Міський голова Кременчука відкрив власний блог у Всесвітній мережі. Цей крок він пояснює тим, що кількість зверень до представників влади сьогодні неухильно зростає. Мер вважає, що це свідчить про те, що люди бачать сенс у письмових зверненнях, отже на це необхідно реагувати. Олег Бабаєв висловив сподівання, що у блозі кременчужани нададуть йому масимум інформації про реальний стан справ у місті, а сам пообіцяв розповідати про вирішення міських проблем. Водночас, мер додав, що чекає від відвідувачів блогу більше конструктивної інформації, адже через завантаженість наврядчи матиме час для відповіді на кожен коментар. Але запевняє, що кожна проблема, висвітлена в блозі, буде розглянута.

15.07.2011
 В Кременчуці мешкає 32 мільйонера. Саме стільки людей в минулому році заробили понад 1 млн. грн. і вказали про це у податкових деклараціях. В Кременчуцькій ОДПІ відзначають, що мільйонерів торік побільшало. 2009 року їх було 24. Цікаво, що з усіх багатіїв, 11-ро кременчужан такий високий дохід отримали у вигляді зарплати. Перший заступник начальника податкової Ірина Година розповіла, що в місті одна юдина вказала в декларації заробітну плату, що перевищує 10 млн. грн. Прізвища податківці не розкривають, але кажуть, що ця особа – топ-менеджер одного з найбільших підприємств міста. Інші кременчуцькі багатії отримали доходи від продажу нерухомості, у вигляді спадщини, дивідендів та інше.

15.07.2011
 В кременчуцьких дитячих таборах заборонили морозиво. Після хвилі харчових отруєнь, які мали місце у дитячих таборах відпочинку у Севастополі і Запоріжжі, контролюючі організації звернули пильну увагу на всі подібні заклади в Україні. Перевірили і заміські табори відпочинку в Кременчуці. Загалом якихось суттєвих претензій до якості і умов зберігання харчів у наших таборах санітарні лікарі не мають, але рекомендують не годувати дітей морозивом. Подекуди, воно сумнівної якості, до того ж, містить рослинні жири, каже головний санітарний лікар міста Віктор Самойленко. На його думку, краще, аби діти вживали овочі і фрукти замість морозива. Мовляв, це набагато корисніше.

15.07.2011
 Кияни розчищатимуть зливну каналізацію в Кременчуці. В місті розпочато відповідні роботи. Але у міських комунальників немає спеціалізованої техніки для якісного розчищення, тому залучено підрядну організацію із Києва, повідомив директор КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» Володимир Губар. В місті працюють дві бригади за допомогою гідродинамічних машин. Вони розчищують каналізаційні канали на Салганній, потім перейдуть на вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, Карнаухова, Київську. А роботи фахівцям вистачатиме. Загальна протяжність зливової каналізаційної мережі Кременчука становить 85 км, зливових колодязів нараховується понад півтори тисячі.

rss