15.08.2011
 Кременчужани масово скаржаться на шум вночі. За словами керівника міського відділу екобезпеки Генадія Демьохіна, до міськвиконкому надійшла колективна скарга на роботу вночі кременчуцької кондитерської фабрики. Люди із наколишніх будиків скаржаться на гучний шум, що спричиняє робота підприємства вночі. Як зазначив чиновник, надати відповідні документи для перевірки керівництво кондитерської фабрики на відріз відмовилося. Тому міський відділ екобезпеки нині готує подання до прокуратури і у Міністерство охорони здоров’я, яке видало дозвіл на експлуатацію данного обланання на кременчуцькій кондитерці без зауважень.

15.08.2011
 А ось деякі розважальні заклади Кременчука вже оштрафували за порушення антишумовго законодавства. Як повідомила начальник міського управління торгівлі Людмила Жорняк, за минулий тиждень було перевірено 12 літніх кафе. Керівництву двох закладів доведеться заплатити по 850 грн штрафу за надто гучні співи вночі. У міськвиконкомі нагадують підприємцям, що за повторне порушення антишумового законодавства, правоохоронці мають право вилучати звуковідтворюючу апаратуру.

15.08.2011
 Цього тижня відкриється Національний Сорочинський ярмарок. Відповідно до програми, сам ярмарок запрацює завтра - з 16 серпня. З того ж дня на території ярмарку почнуться культурно-масові заходи. 17 серпня Національний Сорочинський ярмарок офіційно відкриє Президент України Віктор Янукович. Практично щодня на ярмарку проходитимуть фестивалі фолькольорних колективів, обрядові дійства. Конкурси, майстер-класи з приготування козацького кулешу, розпису по склу, по виготовленню іграшок, по лозоплетінню. 17 серпня перед відвідувачами і торговцями ярмарку виступить співачка Еріка. 18 серпня в Сорочинцях виступлять групи «НеДиля», «Астарта», 19 серпня «ТНМК» і 20 серпня «Лама». Під час проведення ярмарку заплановано «Свято полтавської галушки», «Свято сала».

15.08.2011
 Кременчужан запрошують поновити документи черги на житло. В зв’язку з прийняттям Кабміном Постанови «Про Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов» необіхдно терміново поновити документи в облікових справах кременчужанам які перебувають у черзі на житло. Зокрема, як повідомляє прес-служба міськвиконкому, необхідно подати наступні документи: довідки про склад сім’ї та реєстрацію, копії паспортів та ідентифікаційних номерів на всіх членів сім’ї, довідки з місця роботи, а також документи про пільги, якщо такі є. Громадяни, які не поновлять вищеназвані документи, не будуть включені до держреєстру на поліпшення житлових умов. Повний перелік документів для перереєстрації у квартирній черзі можна знайти на айті Кременчуцької міськради. А подавати їх потрібно до міського відділу обліку та розподілу житлової площі. За адресою вул.Шевченка, 38, каб. № 3.

rss