15.08.2012
 Місто Рішон-ле-Ціон може стати тринадцятим містом-побратимом Кременчука. Кременчуцька делегація відвідала це місто під час святкування річниці заснування і запропонувала укласти Меморандум про взаємовідносини і співробітництво. За словами першого віце-мера Андрія Погрібного, Рішон-ле-Ціон кременчуцьким чиновникам цікаве і з боку медицини і з боку ІТ-індустрії. Тому передусім Кременчук хоче інзраїльських інвестицій. Рішон-ле-Ціон – четверте за розмірами місто в Ізраїлі із населенням 250 тис. мешканців. Його назва означає «Перший в Сіоні», і була обрана із Біблійного віршу. Саме у цьому місті було складено єврейський гімн та вперше вивішено єврейський прапор. Рішон-Ле-Ціон розташований на березі Середземного моря. Місто довгий час вважалося «спальним» районом Тель-Авіва, але починаючи з 1990-х років, спостерігається період динамічного розвитку. А річний бюджет міста – 1 мільярд 600 мільйонів шекелей - це близько 3 млрд грн.

15.08.2012
 Мінімум 1 млрд. грн. необхідно на ремонт усіх доріг Полтавської області. Таку цифру озвучив заступник голови ОДА Віктор Шадчнєв під час прес-конференції в обласній комунальній ІА «Новини Полтавщини». Загальна протяжність вулично-дорожньої мережі області становить понад 20 тис. км. За словами Віктора Шадчнєва, цьогоріч лише на ремонт та будівництво автотраси Київ–Харків–Довжанський з державного бюджету витратили майже 240 млн. грн. Проте, це крапля в морі у порівнянні із потребою. Нині на Полтавщині найгірший стан доріг в Полтаві та Кременчуці, вважає віце-губернатор.

15.08.2012
 Кременчужанин налагодив канал контрабанди наркотиків аж із самої з Іспанії. Як повідомляє прес-група УСБУ в Полтавській області, чоловік замовив у свого знайомого, що проживає в Іспанії, трамадол - для продажу так би мовити, «нужденним» співвітчизникам. Товар потрапив в Україну в приватному автобусі, що здійснює періодичні міжнародні поштові перевезення. Наркотик перебував в посилці з продуктами харчування. СБУшники затримали ділка «на гарячому» при отриманні пакету, в якому знаходилися 1200 капсул трамадола. За цінами чорного ринку вартість вилученого наркотика складає майже 25 тисяч гривень. Відносно затриманого порушена кримінальна справа, що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 3 до 8 років.

rss