15.08.2013
 У Диканьці відбудеться Міжнародний фестиваль церковного дзвону. Основна частина виступів буде переважно віддана дзвону Лаврських дзвонарів. Фестиваль традиційно проходить в два етапи: перша частина фестивалю відбудеться 31 серпня (субота) в 17-00 при Свято-Троїцькому храмі села Великі Будища Диканьского району, а основна частина фестивалю відбудеться 1 вересня (неділя) о 16-00 при Свято-Миколаївському храмі Диканьки. Як повідомлдяється, метою проведення Фестивалю є відродження старовинних традицій православного дзвону.

15.08.2013
 У Кременчуці готуватимуть юридично «підкованих» пенсіонерів. Як повідомляє прес-служба виконкому Крюковского району, в Університеті третього віку, який працює на базі територіального центру, з нового навчального року відкриється новий факультет - правознавства. За словами директора територіального центру Ольги Миронової, більшість пенсіонерів при анкетуванні висловилися за вивчення юриспруденції. Навчання безкоштовне, для пенсіонерів і ветеранів. Вже зараз в територіальному центрі налічили більше сотні охочих. Окрім юриспруденції, пенсіонери вивчають основи медицини і здорового способу життя, історію і краєзнавство, мистецтво, комп'ютер, англійську і німецьку мови

15.08.2013
 У Кременчуці віконний шахрай обдурив вже 25 чоловік. Як повідомляють в прес-службі міського управління міліції, тільки 14 серпня правоохоронці зареєстрували 8 заяв від обдурених громадян. Вони домовилися з 25-річним підприємцем про установку вікон, дверей, дали передоплату, але так і не дочекалися виконання обіцяних робіт. Суми, які фігурують в заявах громадян, - в основному, від однієї до двох тисяч гривень, але є і чотири з половиною тисячі, а загальна сума збитку, вже сягає 50 тис грн. - повідомляють в прес-службі. Усі потерпілі вказують на одну і ту ж людину. І заяви продовжують нести.

rss