15.11.2012
 У Кременчуці створять центри первинної медико-санітарної допомоги. Про це повідомив заступник мера з гуманітарних питань Віктор Калашник. За його словами, в головному управлінні охорони здоров'я кременчужанам в ультимативній формі сказали створити ці центри. У області ж необхідність створення таких центрів пояснюють указом президента «Про Національний план дій» Наступним етапом реформ стане передача стаціонарів міських лікарень в підпорядкування і на фінансування області. Як зміниться якість обслуговування пацієнтів в нових центрах допомоги, поки невідомо. Проте за підрахунками міськвідділу охорони здоров'я, в Кременчуці треба вже з нового року розширити штат медпрацівників на 50 чоловік. Більшість вакансій — сімейних лікарів і педіатрів, при тому, що в місті і так великий дефіцит лікарів цих спеціальностей.

15.11.2012
 У Полтаві 80-річна бабуся впустила у свою квартиру молоду жінку, яка назвалася працівником однієї з комунальних служб. Про це повідомляє прес-служба УМВС в Полтавській області. Раніше пенсіонерка неодноразово зверталася до місцевих комунальників з проханням замінити в квартирі газову колонку. Тому бабусю не здивував прихід жінки. Як розповіла Ніна Іванівна, через деякий час з'ясувалося, що так звана, коммунальница поняття не має, що робити з цією газовою колонкою. Більш того молодиця напала на жінку — збила з ніг і почала її бити. Заклеїла бабусі рот скотчем, щоб та не кричала, зв'язала руки і погрожувала, що уб'є, якщо та не віддасть гроші за продану квартиру. Оскільки жінка не продавала ніякої квартири, вона запропонувала шахрайці забрати усе, що у неї є — 106 гривень. Ця сума не задовольнила «гостю» — вона прихопила ще й перстень хазяйки квартири. Після того, як злочинниця пішла геть, пенсіонерка розв'язала собі руки і подзвонила в міліцію. Як повідомили у міліції, затримати зловмисницю не вдалося.

15.11.2012
 На Полтавщині люди в масках змусили охоронця пити самогон. Випадок у дусі фільму «Самогонники» стався в Хорольском районі. Вночі двоє невідомих в масках і рукавичках проникли на територію колишньої автоколони. Захопивши в заручники« охоронця, змусили його пити самогон. За планом зловмисників, охоронець повинен був »піти в отключку«. Коли півлітра оковитой очікуваного результату не дали, чоловіка міцно зв'язали і кинули. Усе це для того, щоб вкрасти кольоровий метал. Крадене вивозили велосипедом охоронця. Зловмисників розшукали впродовж трьох днів. Це раніше судимі місцеві жителі. «На справу» вони дійсно пішли у плетених шапках з прорізами для очей, зробленими ножицями. А злочин зпланували заздалегідь. Нині порушена кримінальна справа за розбій.

rss