15.12.2011
 Крюківських міліціонерів оселили у історичній будівлі. 14 грудня у Кременчуці урочисто відкрили оновлений Крюківський райвідділ міліції. Двоповерховий колишній маєток по вулиці Приходька, 69, реставрували протягом маже п’яти місяців. У міському управлінню внутрішніх справ кажуть, все завдяки обласній і міській владі та кременчуцьким підприємствам. Отже, тепер у Кременчуці є райвідділ відповідає конвенції ООН та документам Міністерства внутрішніх справ. У всій державі подібних райвідділів близько сотні. У Полтавській області лише вісім. Оновлений Крюківський райвідділ міліції перший отримав термінал (І - Box), де кожен зможе самостійно знайти інформацію з різних питань, які виникають, коли людина вимушена звертатися в міліцію. І навіть подавати скарги в електронному вигляді на працівників міліції. Окремим подарунком для міліціонерів стали і чотири службових автомобілі, один із яких Рено.

15.12.2011
 Кременчуцька влада обіцяє потурбуватися щоб пацієнтів більше не розміщали у коридорах лікарень. Відремонтовані відділення відкриють наступного тижня. Довгоочікуване онковідділення і оновлене неврологічного відділення урочисто відкриють 22 грудня. Двома днями раніше планують відкрити поліпшене відділення новонароджених у міській дитячій лікарні. Як зауважив, за ступник міського голови Віктор Калашник, загалом, з наступного року кременчуцьку медицину чекає реорганізація, яка торкнеться майже усіх лікарень. У деяких стаціонарах зменшиться кількість ліжок, в інших, навпаки, додадуть місць.

15.12.2011
 На Молодіжному відкриють амбулаторію сімейного типу. Обслуговуватиме ця амбулаторія мешканців багатоповерхівок з вулиці Тельмана. Відкрити амбулаторію сімейного типу планують у приміщенні, яке знаходиться на балансі 4–ої міської лікарні. Знаходиться неподалік магазину «Богдан», що на вул. Воїнів-Інтернаціоналістів. Цей район нібито і не дуже віддалений від 4–ої міської лікарні, але мешканцям туди доводиться добиратися з пересадками, - пояснив начальник міськздороввідділу Валерій Литвиненко. Наразі ж в Кременчуці працює 5 таких амбулаторій сімейного типу. У планах міської влади, облаштувати ще три: на Реївці, Першому Занасипу та в районі вулиць Миру і Московської.

15.12.2011
 І до уваги підприємців. Податкова повідомила, що працюватиме у ці вихідні без перерви. Все для того, щоб підприємці встигли оформити подання звітності в електронному вигляді. Отже , підприємців чекають за адресою вул. Красіна 76, кім. 106,107. У суботу з 9.00 до 17.00, у неділю з 9.00 до 15.00. Довідки за телефоном 2-24-17.

rss