16.02.2012
 Центр Кременчука від гарячої води відключать вже у квітні. Після завершення опалювального сезону в Кременчуці планують розпочати ремонт теплотраси по вул. Пролетарській і Свердлова, а також замінити 5 км підземного електрокабелю. Про такі домовленості з керівництвом ПАТ «Полтаваобленерго» повідомив міський голова Олег Бабаєв. Керівник Кременчуцької ТЕЦ Сергій Солдатов додає, що ремонт теплотраси вкрай необхідний: «Минулого літа відремонтовано аварійну ділянку по вул. Шевченка і Бутиріна. Це сприяє тому, що труби у Кременчуці витримують навіть такі критичні морози». За його словами, щоб розпочати подальший ремонт теплотрасиу тому районі, по завершенні опалювального сезону в центрі відключать гарячу воду. Солдатов, не уточнив, як довго триватиме це відключення.

16.02.2012
 Кременчук зможе взяти участь в проекті «Давай разом». Захід спрямований на створення атмосфери футбольного свята в містах, що не приймають чемпіонат Євро-2012, повідомляє прес-служба міськвиконкому. Якщо місто братиме участь в цьому проекті, в червні на площі Незалежності облаштують цілу фан-трибуну, а на моніторі транслюватимуть футбольні матчі Євро-2012. Також на площі розмістять зони відпочинку, футбольні і ігрові майданчики. Організатори обіцяють проведення дитячих, сімейних і розважальних програм. Бюджетні кошти на організацію і проведення заходу витрачатися не будуть, усі витрати беруть на себе спонсори.

16.02.2012
 Катаракту лікуватимуть у 1-й міськлікарні. Сучасне офтальмологічне обладнання було днями було повністю встановлене у глазному відділенні . Начальник міськздороввідділу Валерій Литвиненко говорить, що цей апарат здатен успішно лікувати найбільш розповсюджені офтальмологічні хвороби – глаукому та катаракту. За його словами, для проведення операцій в Кременчук риїжджатимуть спеціалісти з Полтави. Вони ж проводитимуть навчання для персоналу лікарні. Медики наголошують, вартість таких операцій у державній лікарні буде нижчою, ніж аналогічна послуга у приватних медичних закладах. Щоправда, саме обладнання було придбане не за державний кошт, а за гроші приватного власника.

16.02.2012
 Перебуваючи у четвер в Кременчуці Віктор Янукович відвідав Крюківський вагонно-будівний завод, де подивився перший вітчизняний двосистемний електропоїзд, вагони метро, вагони РІЦ та інші вагони. Після оглядин глава держави відзначив, що побачив сучасну техніку. Далі цитата: «завод має великі перспективи. Держава йому допомагатиме. Я стежитиму за цим. Без підтримки держави важко, а підтримка полягає в держзамовленнях, - сказав Президент. За словами Януковича, бесіду про підтримку заводу, він проведе у вузькому колі з керівництвом. Водночас, генеральний директор "Укрзалізниці" Володимир Козак відзначив, що з Крюківським вагонобудівним заводом співпрацюватиме - у березні відбудуться випробування першого двосистемного електропоїзда, потім він пройде сертифікацію. Після чого "Укрзалізниця" зробить замовлення.

rss