16.05.2011
 В’їздні знаки до Кремечука будуть з підсвіткою, а Придніпровський парк – з освітленням. Як йдеться в повідомленні прес-служби міськвиконкому, до ладу почали приводити в’їздний знак Кременчука по вулиці Київській. Територію навколо нього уже заасфальтовано, замінено та побілено бордюри, облаштовані клумби, висаджені дерева. В майбутньому всі в’їздні знаки до Кременчука будть не лише належним чином облаштовані, а й матимуть підсвітку ввечері. Придніпровський парк теж обіцяють зробити світлим. На облаштування освітлення там буде виділно понад 100 тис. грн.

16.05.2011
 Над під’їздами житлових будинків в Кременчуці хочуть встановити антивандальні світильники. Про таке повідомивли з управляючої компанії Житлорембудсервіс. За словами керівника компанії Олександра Бондаренка, світильники купили в Білорусі, вони розроблені для військво-промилової галузі. Спеціальний матеріал не дозволяє легко розбити такий світильник. Пан Бондаренко каже, що випробував антивандальні світильники сам і залишився задоволений результатом.

16.05.2011
 У Полтаві затримали порно-режисера з козацьким посвідченням. 41-річний уродженець Львова мешкав у Полтаві, а на життя заробляв зйомками «полунички» і подальшим продажем фільмів пронографічного змісту. У березні цього року чоловіка затримали на гарячому під час продажу диска із неспристойними записами. Під час затримання у чоловіка знайшли ще й ноутбук з відео та фото-файлами порнографічного характеру. Але тоді підозрюваного відпустили під підписку про невиїзд. Тимчасовою свободою спритник скористався і втік. Але сховатися надовго не вийшло – на тому тижні його затримали у Дніпропетровську. Цікаво, що під час огляду особистих речей міліціонери виявили у затриманого з два десятки різних службових посвідчень. Зокрема, і директор науково-дослідного інституту земельного кадастру, і редактор Інтернет-сайту «Правозахисник», а ще головний отаман Слобідського козацтва - генерал-лейтенант. Також виявлено і форму генерала козацтва.

16.05.2011
 Уряд дасть гроші на новий міст в Кременчуці. В питанні будівництва нового мосту через Дніпро вдалося подолати стереотипи Мінфіну. Так оптимістично висловився заступник міського голови Володимир Тараторін. Нагадаю, раніше Міністерство фінансів висловлювало категоричне переконання, що новий міст в Кременчуці – об’єкт місцевого значення, отже має будуватися за місцеві гроші. Тепер, за словами Тараторіна, урядові фінансисти точку зору змінили. За словами віце-мера, зараз готується постанова про виділення Кременчуку цільової субвенції на проектування нового мосту у розмірі майже 26 млн. грн.

rss