16.05.2012
 Кременчуьці міськрада чекає грошей. Саме тому пленарне засідання місцевого парламенту перенесли із 23 травня на 29 травня. Річ у тому, 23 травня має відбутися сесія обласної ради, на якій депутати мають розглядатися фінансові питання, пов’язані з розподілом дотацій та субвенцій з державного бюджету. Зокрема мова йтиметься про виділення коштів Кременчуку - на проектування мосту через Дніпро і завершення будівництва дитсадка–школи у 278 кварталі, що на Молодіжному. А це відповідно 35 і 9 млн. грн..

16.05.2012
 23 травня до кременчуцького берега причалить «Літературний пароплав». Акція під такою назвою стартувала у Києві у рамках VIII Міжнародної книжкової виставки-ярмарку. Творче турне на пароплаві по Дніпру і Чорному морю зібрало разом українських і російських письменників, літературознавців, книговидавців, журналістів. Участь в акції планують взяти Віктор Шендерович, Ігор Іртєньєв, Марія Вайсман, Максим Амелин, Олександр Кабаков і інші. Українських літераторів представлятимуть Марія Матіос, Ірен Роздобудько, Лесь Подерв’янский, Борис Бурда, Сергій Жадан, Ірена Карпа. 23 травня, орієнтовно о 10-тій, пароплав прибуде в Кременчук.

16.05.2012
 Кременчуцькі комунальники отримали новий зразок чудо-техніки. Принаймні так називає багатофункціональний автомобіль «Bobcat» американського виробництва, прес-служба міськвиконкому у своїму офіційному повідомленні. Новинку придбано для потреб КП «Благоустрій Кременчука». Це коштувало міському бюджету понад 1 млн грн. Відповідно до технічної документації даний автомобіль може експлуатуватися на багатьох видах дорожніх і земельних робіт, а також пристосований для виконання різноманітних робіт, пов’язаних із благоустроєм міста. Автомобіль «Bobcat» комплектується різними видами навісного обладнання, за рахунок чого його можна використовувати як навантажувач, екскаватор, фрезу, пенькоподрібнювач, газонокосарку, а також машину для підмітання доріг.

16.05.2012
 З нагоди Міжнародного Дня Музеїв, 18 травня у приміщенні Міського краєзнавчого музею кременчужанам покажуть незвичайний проект «Музей майбутнього (стріт-арт під дахом)». Як розповіла директор музею Алла Гайшинська, кременчужанин Олексій розмалює стіни музейних залів. «Це так звана виставка одного дня. Глядачі можуть побачити її лише раз, бо далі продовжуватиметься ремонт і сліди цього настінного живопису будуть знищені будівельниками», – зазначила пані Гайшинська. Побачити арт-вернісаж змуть всі бажаючі 18-травня з 11. 30 до 17. 00.

rss