16.05.2013
 Кременчук оформлює черговий кредит. За чотири місяці місто не виконує бюджет на 28 млн 800 тис. грн. і щоб недопустить заборгованості по зарплаті і енергоносіям, місто подало документи на оформлення середньострокового кредиту. Про це повідомила заступник міського голови із питань фінансів Тетяна Неїленко. Кредит оформлюється на усю суму недоїмки. Після 20 травня буде відомо, дадуть кредит або ні. За словами заступника міського голови, за підсумками року прогнозували недоїмку 60 млн грн., але зараз вже очевидно, що сумма буде ще більше.

16.05.2013
 У Кременчуці вшанують жертв СНІДу. Цієї суботи, 18 травня акція„Світло життя” запланована у Придніпровському парку з 18 до 20.00. Цього дня можна буде вільно провіритися на ВІЛ у наметі, який розгорнуть на набережній. Відбудеться благодійна лотерея по збору коштів для діагностики та лікування інфекцій ВІЛ-інфікованих дітей та дорослих.. Організаторами акції виступили: Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, ГО «Світло Надії», управління у справах сім`ї, дітей та молоді, Молодіжний Парламент Кременчука та Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій.

16.05.2013
 Кременчуцйькі автомобілісти протестуватимуть автопробігом. 18 травня, відбудеться автопробіг-протест під гаслом: «За якісні дороги». Як повідомили організатори акції, таким чином. автолюбителі міста хочуть привернути увагу влади до проблеми неякісних доріг в Кременчуці. Із кожного літра пального власники авто платять податок до бюджету, тож автомобіліти заслуговують того, щоб їздити якісними шляхами. - пишуть активісти-автолюбителі на своїй офіційній сторінці Вконтакте. Стартує автопробіг в 14.30 від Річкового порту.

rss