16.06.2011
 В Кременчуці відремонтували два відділення у лікарнях та отримали реанімобіль. Усі події приурочили до дня медпрацівника, щі відзначається цієї неділі. Зокрема, після капітального ремонту відкрили офтальмологічне та ЛОР-відділення 1-ої міської лікарні. З бюджету на це витратили 290 тис. грн. Цих коштів вистачило щоб відремонтувати 8 палат, операційні блоки, оглядові кімнати, маніпуляційні та процедурні кабінети. Відремонтовані відділення оглянув міський голова Олег Бабаєв. Мер висловив задоволення від ремонту, але додав: бажано замінити деяку медичну апаратуру на більш досконалу та сучасну, придбати нові меблі, відремонтувати їдальню в лікарні. Мер пообіцяв кошти на це наступного року. А для кременчуцької станції швидкої допомоги придбано реанімобіль. Медики кажуть: подарунок дуже цінний. До цього часу такого автомобіля у Кременчуці не було.

16.06.2011
 В Кременчуці підприємець натравив на міліціонера собаку. Інцидент мав місце в Автозаводському районі Кременчука у приватному секторі. 50-річний підприємець заяймався там виготовленням сиру сулугуні. Правоохоронці запідозрили, що він займається підприємницькою діяльністю не на законних підставах і вирішили це перевірити, направивши до нього міліціонера з відділу УБОЗ.

16.06.2011
 Кременчук долучиться до Всеукраїнської хвилини мовчання 22 червня. Саме цього дня 70 років тому почалася Велика Вітчизняна війна, тому день вважається скорботним для всієї країни. По всій Україні буде влаштовано хвилину мовчання на знак пошани до загиблих у тій війні. Хвилину мовчання розпочнуть о 10-тій ранку. Буде призупинено роботу у всіх установах, підприємствах та організаціях, крім тих, де це не можна зробити технологічно. Власників автотранспорту і водіїв просять у цей час зупинити автомобілі і подати звуковий сигнал. Також 22 червня буде приспущено державні прапори із скорботними стрічками і відмінено всі розважальні заходи, в тому числі на радіо і телебаченні.

rss