16.07.2013
 На Полтавщині звільнили чиновника, який змушував людей передплачувати газету. Як повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області, начальник Головного управління Пенсійного фонду України звільнив за порушення присяги керівника Шишацкого районного управління ПФУ. Чиновник відмовлявся розглядати звернення деяких громадян, якщо вони не передплачували інформаційне видання пенсійного фонду. Він вимагав від них квитанцію про передплату. В ході перевірки прокуратура виявила 10 таких випадків.

16.07.2013
 Ремонт школи №29 в Крюкові по ул.Республиканской може початися тільки восени цього року. Про це повідомив заступник міського голови Віктор Калашник. За його словами, наразі готовий проект ремонту школи, але він не пройшов експертизу. Щоб віддати його на експертизу, необхідно проплатить гроші. Крім того, власне експертиза робиться довго. До 1 вересня вікна поміняти не встигнемо, - сказав В. Калашник. Тому швидше за все вікна у школі мінятимуть вже протягом вересня. Тоді ж розпочнеться і ремонт фасаду школи. Нагадаємо, ще у березні місцева влада заявила, що єдину в Кременчуці російськомовну школу №29 влітку планують відремонтувати.

16.07.2013
 Все ті ж проблеми із фінансування, не дозволяють провести раніше заявлені ремонти у медичних закладах Кременчка. У цьому році почнуть ремонт у хоспісі та дитячій лікарні. За гроші місцевого бюджету у цьому році планують відремонтувати приймальне відділення та перший поверх дитячої лікарні. Також розпочнуть ремонт у приміщенні, відведеному під хоспіс. Інших ремонтів у лікарнях, які планувалися раніше, цього року не очікується через все ті ж проблеми із фінансуванням, повідомив міський голова Олег Бабаєв. Зауважимо, що цього року планували зробити капітальні ремонти в хірургічному відділенні Другої міської лікарні, єдиному в Правобережній частині міста, та у кардіологічному відділенні.

16.07.2013
 У Кременчуці запровадили новий метод профілактики аварій на дорогах - соціальну аудіорекламу. За інформацією міського відділу ДАІ, нововведення працює вже тиждень - аудіоролики на тему безпеки дорожнього руху звучать в супермаркетах «Велмарт», «Амстор», а також на автовокзалі «Кременчук». Водіїв націлюють на дотримання вимог швидкісного режиму, правил проїзду перехресть. Пішоходам у черговий раз нагадують, що переходити дорогу треба тільки у відведених місцях і тільки на зелений сигнал світлофора. Усіх батьків закликають навчати дітей і нагадувати їм прості правила дорожнього руху і, природно, бути прикладом для них.

rss