16.08.2011
 Кременчуцька міліція рапортує, що співробітниками карного розшуку затриманий 20-річний кременчужанин, який здійснив у місті низку пограбувань. Як повідомили в прес-службі міської міліції, затриманий вже неодноразово був судимий за крадіжки. Спритник здебільшого промишляв уночі На своїх жертв грабіжник полював в малолюдних місцях (провулках, під'їздах), відбирав у перехожих в основному мобільні телефони, які надалі продавав, а на отримані кошти безбідно існував. Зараз оперативниками задокументовано декілька фактів пограбування, які булі здійснені в 2010 і 2011 роках. Грабіжник заарештований. Ведеться подальша перевірка на встановлення причетності затриманого до інших подібних злочинів. Це вже не перше повідомлення із міліції про затримання серійних зловмисників. Минулого тижня затримали 34-річного грабіжника зі стажем. Його провина доведена щонайменше по двом епізодам.

16.08.2011
 У Кременчуці середня зарплата становить 3 000 гривень. Точніше, 2 тисячі 921 у вітчизняній валюті. Таку несподівану для пересічних кременчужан новину повідомив начальник міського управління економіки Микола Здойма. За його ж даними, рівень середньої заробітної плати у місті більший від загальнодержавного показника на 200 гривень. Тим часом у Полтаві середня зарплата складає 2 тисячі 303 гривні.

16.08.2011
 Сквер "Жовтневий" у Кременчуці вимостять гранітом із Полісся. Про таке повідомляє кременчуцьке інтернет-видання «Репортер», із посиланням на керівника міського управління капітального будівництва Андрія Луцика. За його словами, відповідно до проекту, фонтан у Жовтневому буде із підсвічуванням у трьох кольорах зі трьома великими струменями води у центрі та п’ять менших струменів по колу. Водограй висотою близько 4-х метрів забезпечуватиме окрема насосна станція . На ці роботи із міського бюджету виділено понад мільйон грн. Натомість вдвічі більше піде грошей на гранітне мощення навколо фонтану та найближчі доріжки до вулиць Жовтневої, Леніна та Пролетарської. Гранітні плити для мощення везтимуть аж із Західної України. Кременчуцький граніт, як з’ясувалося, для такої справи не підходить. Відкриття головного кременчуцького фонтану планують на День міста – 29 вересня.

rss