16.08.2013
 У Кременчуці будуть виходжувати немовлят з вагою 500 грамів. Міському пологовому будинку подарували новозеландське обладнання. Його закупили за кошти, зібрані у вересні минулого року під час акції «Пробіг із вірою в серці», організованого компанією «Данон» спільно з виконкомом. Сучасна реанімаційна система для виходжування недоношених дітей вагою від 500 грамів дозволяє не тільки підтримувати потрібну температуру тіла малюка, а й постійно слідкувати за показниками його життєдіяльності. Працівники пологового будинку говорять, що до цього часу обладнання такого надзвичайно високого рівня для виходжування малюків у закладі не було.

16.08.2013
 У Кременчуці на День міста виступатиме вже напевно дует «Потап і Настя», а також група «Время і Стекло». Про це повідомив міський голова Олег Бабаев. Щоправда, за його словами, у планах запросити когось із артистів із більш серйозним і патріотичним репертуаром. Наприклад, Газманова або «Любе». Із представником Миколи Разторгуєва навіть велися переговори. Але, по-перше, там ціна захмарна, а по-друге, Расторгуев не дуже добре себе почуває і може бути зірваний концерт. Тому ми відмовилися, - сказав Олег Бабаєв. Що стосується Газманова, то, за словами мера, з’ясувалося, що Олег Газманов нині майже не виїджає на висупи – замість нього співає його син Радіон. Тому питання із виступом артистів у Кременчуці ще відкрите.

16.08.2013
 Кременчужанам, які хочуть поярмаркувати, нагадаємо, що з Кременчука до Великих Сорочинців їздять два автобуси: «Кременчук – Гадяч» - о 8.30 і «Кременчук – Зіньків» - о 12.30. Окрім того, можна доїхати до Миргорода автобусами. Починаючи із 6.45 воникурсуватимуть, що дві години до 15.00. Це час відправлення з автостанції Кременчука. З Миргорода до Великих Сорочинців (з автостанції) автобуси курсують кожні 15–20 хвилин. Додаткових автобусів з Кременчука не буде. Нагадаємо, цього року Сорочинський ярмарок проходить з 20 по 25 серпня.

rss