16.11.2012
 Грипу в Кременчуці поки немає. Але захворюваність на ГРВІ невпинно росте. Водночас, на Полтавщині вже є декілька зареєстрованих випадків грипу, які підтверджені лабораторними аналізами, повідомив головний санлікар Кременчука Віктор Самойленко. За його словами, за останній тиждень у Кременчуці на ГРВІ захворіло 1070 чоловік, з них 74% – діти. Хоч зростання фіксують лікарі, та до епідпорогу ще далеко.

16.11.2012
 Кременчуцька станція швидкої допомоги таки стане підстанцією Центру екстреної медичної допомоги, розташованому в Полтаві. Про це повідомив міський голова Олег Бабаєв. Вимоги Полтавської облдержадміністрації щодо впровадження в дію закону України з 1 січня «Про екстрену медичну допомогу» є юридично обґрунтованими, зазначив міський голова. Єдиний диспетчерський центр цього центру буде розташований в обласному центрі й фінансуватиметься з обласного бюджету. Щоправда, мер наголосив, що від проблем Кременчуцької підстанції міська влада усуватися не збирається. Нагадаємо, за матеріалами, підготовленими у облдержадміністрації, Полтавську область буде поділено на 4 медичні частини. Підстанція, розташована у Кременчуці, обслуговуватиме Кременчуцький, Кобеляцький, Глобинський, Козельщинський райони та місто Комсомольськ.

16.11.2012
 Депутата Митюка, що зламав колезі щелепу, засудили на 1 рік і 6 місяців обмеження свободи. Таке рішення було оголошено 15 листпада в Автозаводському райсуді. Нагадаємо, Митюк 30 серпня на сесії райради ударив кулаком в щелепу начальника міського управління благоустрою і екології, депутата райради Сергія Гарифова. Окрім повітрорічного обмеження волі , Митюк повинен виплатити 13 тис 230 грн. матеріального і 20 тис грн. морального збитку Сергію Гарифову, а також 16 тис 390 грн. третій міськлікарні, де лікували потерпілого. Митюк свою провину визнав частково. До речі, він має право подати апеляцію.

16.11.2012
 Управління у справах сім'ї, дітей і молоді в Кременчуці ініціює проведення тематичних зборів для батьків в дитсадках, а також батьків молодших школярів. Їм розкажуть про небезпеку, яку представляють ліки і хімпрепарати, що зберігаються у вільному для дітей доступі. Стурбованість пов'язана з випадками отруєнь дітей, що почастішали в Кременчуці. Так, зараз кількість отруєнь доходить до 3-4 на тиждень, тоді як раніше були поодинокі випадки, кажуть фахівці. З початку року в місті предметами побутової хімії і ліками в Кременчуці отруїлися вже 32 дитини. Зараз в обласній дитячій лікарні перебуває під опікою медиків 1-річна дитина, що випила силікатний клей.

rss