16.12.2011
 Кременчуцька СЕС нарікає на деякі солодкі подарунки. Сім протоколів склали на продавців новорічних подарунків спеціалісти Кременчуцької міської санстанції. Як повідомив головний санлікар міста Віктор Самойленко, порушення - неправильне зберігання солодощів». До якості власне цукерок у святкових пакунках фахівці зауважень не мають. Проте у деяких крамницях подарунки фасують без дозволу санлікарів. Тож Віктор Самойленко нагадує, що це повинно відбуватися лише з погодженням міськСЕС. Щодо цінової політики то вартість одного подарунка із солодощами в Кременчуці коливається від 11 до 120 гривень.

16.12.2011
 В Автозаводському районі Кременчука буде встановлено більше десятка новорічних ялинок. Про це повідомили в оргвідділі Автозаводського райвиконкому. Головну районну новорічну красуню відкриють по вулиці Київській - поблизу фонтану та Макдональдсу, 28-го грудня о 12.00. Ялинка в парку Мира засяє новорічними вогниками 29-го грудня в 14.00. Новорічну ялинку в кварталі №304 урочисто відкриють 26-го грудня в 11.00. А новорічну ялинку біля ПК «Нафтохімік» встановлять значно раніше, і відкриють для дітей 23-го грудня о 12.00. Всього в Автозаводському районі м. Кременчука планують встановити 13 новорічних ялинок. Обіцяють на відкритті кожної ялинки яскраве святкове дійство для дітей.

16.12.2011
 Кременчуцька міліція віднині "музейний експонат". Важливі документи, цінні історичні речі, технічні засоби та найрізноманітніша зброя від минулого століття до сьогодні - такою є постійна виставка музею історії правоохоронних органів, яку відкрили 16 грудня у приміщенні Кременчуцького міського управління. Інформація, що зберігається у міліційному музеї, докладно розповідає про становлення та розвиток правоохоронних структур міста і регіону. Усі охочі можуть не тільки ознайомитися із архівними документами, які розповідають про боротьбу міліціонерів із кримінальними елементами, але й на власні очі побачити всю "еволюцію" міліцейської форми: від шкіряної куртки до сучасного кителю. Окремої уваги удостоїлися і службові автівки, які користувалися популярністю правоохоронців. За словами начальника кременчуцької міліції Сергія Зюбаненка, частина експозиції музею була зібрана у ветеранів, частина зберігалася в кабінетах управління і райвідділів. Найперша експозиція в музеї розповідає про міліцію початку 20 століття.

16.12.2011
 У Кременчуці 24-річна дівчина наважилася на крадіжку через те, що хотіла їсти. Молодицю затримала охорона одного із місцевих супермаркетів вранці 15 грудня. Дівчина вона ходила уздовж полиць магазину, зривала цінники і ховала продукти в одяг. Так у пальто дівчина виявили ковбасу, сир, каву, сухий суп. Всього продуктів на 280 грн. Дівчину затримали, коли вона минуючи касу намагалася вийти як покупець без покупок. Затримана пояснила, що вона і чоловік ніде зараз не працюють, грошей у них немає. Дівчина каже, що їй дуже хотілося їсти, тому вона вирішила запастися продуктами безоплатно. У міліції вирішується питання про порушення кримінальної справи за крадіжку.

rss