17.02.2012
 У Кременчуці хочуть створити свій Андріївський узвіз. Виставку картин просто неба, у сквері «Жовтневий», просять дозволити кременчуцькі художники. Як у Києві, на Андріївському узвозі, вони хочуть малювати портрети перехожих та виставляти свої роботи на суд глядачів. Як повідомляє сайт Репортер, якщо депутати Кременчуцької міськради на сесії дадуть «добро» на створення кременчуцького вернісажу у сквері «Жовтневий», художники почнуть виставляти свої роботи вже з 15 квітня. Керівник міського управління культури Володимир Кондрашов, каже, що таке цілком можливо. Навіть за участь у вернісажі гроші з митців міська влада брати не буде. Водночас, спілка художників має подбати про столи-трансфомери для виставки робіт своїх майстрів.

17.02.2012
 Будівництво нового мосту в Кременчуці потрібно почати вже наступного року. Про таке заявив Президент України Віктор Янукович в ході свого візиту в Кременчук. Глава держави сказав, що вважає необхідним виділити цього року гроші на розробку технічної документації, цього року отримати проект мостового переходу і визначитися із джерелом фінасування наступного року і тоді ж почати будівництво. Водночас, за словами міського голови Олега Бабаєва, у нього відбулася коротка розмова з президентом і той пообіцяв фінасувати міст після виборів, які відбудуться наприкінці жовтня – себто фактично в кінці року. За офіційними даними, нині на проектні роботи щодо мосту потрібно 35 мільйонів гривень. Влада ж Кременчука заявляє про потребу побудови нового мосту уже років 20. Двічі виконувалося ТЕО мосту. За кошторисом 2006 року новий міст через Дніпро оцінювали в 6 мільярдів гривень.

17.02.2012
 В Кременчуці чоловік і жінка загинули в гаражі від чадного газу. Зокрема, 35-річний чоловік та його 22-річна супутниця були виявлені в одному із зачинених гаражів, що розташований у кооперативі на вулиці Московській. Як повідомляють у Кременчуцькому міському управлінні Держтехногенбезпеки, за інформацією спеціалістів, причина смерті - отруєння продуктами горіння. Обставини трагедії з’ясовуються. Наразі ж відомо, що у 22-річної молодої жінки залишилися сиротами 3-є малолітніх дітей, 2007-го, 2009-го та 2011 року народження. Як повідомив заступник міського голови Віталій Малецький, нині долею дітей буде перемайтися міська влада. Адже діти росли практично без батька.

17.02.2012
 На Полтавщині вчителька вкрала мобільний телефон у своєї учениці. До міліції із заявою про крадіжку мобільного телефону прямо в класі звернувся 37-річний батько учениці 2-го класу однієї зі шкіл Миргорода, повідомили в УМВС Полтавської області. Слідчо-оперативна група, яка відразу ж виїхала на місце злочину, встановила - ніхто зі сторонніх доступу до класу не мав, тому шукали крадія серед учнів школи. Яке ж було здивування міліціонерів, коли з’ясувалося, що причетною до крадіжки мобільного телефону виявилася 20-річна вчителька початкових класів. Викрадений телефон зловмисниця того ж дня здала в ломбард, одержавши за нього 250 грн. Свій вчинок пояснює просто - "тяжке матеріальне становище".

rss