17.04.2012
 Великдень у Кременчуці побив кримінальний рекорд серед святкових днів. Здавалося б православне, сімейне свято мало б проходити у більш-менш спокійній обстановці. Проте за добу 15-16 квітня було зареєстровано 111 повідомлень у міліцію, що у кілька десятків разів більше, ніж у будні. До речі, цьогорічні свята нового року, 23 лютого і 8 березня – були значно спокійнішими. За даними міського управління внутрішніх справ, лідером, за характером повідомлень стали сварки, передусім сімейні – таких зафіксували близько 4 –х десятків, півтора десятках повідомлень із розряду бійок і тілесних ушкоджень, 7 повідомлень стосувалися порушення тиші, три – крадіжок майна. Міліціонери звертають увагу, що більшість повідомлень, що надходили на Великдень до міліції, таким чи іншим чином були пов’язана із відпочинком компаній на природі та масовим вживання алкоголю.

17.04.2012
 Найтрагічнішим на свята стало вбивство на Молодіжному 50-річного чоловіка. Це сталося в ніч на 16 квітня, в одному з багатоквартирних будинків району. Як повідомили у міліції, зловмисник завдав чоловікові удару ножем в живіт і втік. Потерпілий спромігся сам зателефонувати у міліцію, а також попросити свою знайому викликати йому «швидку». Чоловік помер у кареті швидкої допомоги. Лікарі вже нічого не могли зробити. На даний момент правоохоронці встановлюють усі обставини події, вирішується питання про порушення кримінальної справи. Відомо, що вже затримано і 26-річний підозрюваного нападника. Швидше за все, жертва і підозрюваний були випадковими знайомими. Про мотив вбивства правоохоронці ще не готові розповідати.

17.04.2012
 У Кременчуці планують створити музей медицини. Як повідомив заступник міського голови Віктор Калашник, для цього вже підшукали вільне приміщення. Пропонується розмістити експонати в одній з будівель, розташованих на території першої міськлікарні. Раніше там був клуб, потім приміщення використовується під час виборів. Віце-мер нагадав, що музей вже практично був при дитячій лікарні — там залишилися експонати, які можна перенести. Це архівні документи, фотографії провідних діячів медицини, які пов'язані з Кременчуком. Ініціатори створення музею, кажуть, що є чим пишатися і що берегти для нащадків – кременчуцька медицина має 220-річну історію. Проте для того, щоб розмістити музей, необхідно провести у пропонованій будівлі ремонт. Гроші для цього проситимуть у меценатів.

17.04.2012
 У Кременчуцьких тролейбусах встановлюють відеокамери спостереження. Як повідомив керівник КТУ Олександр Вертюх, на даний момент пробно встановлені відеокамери в 4-х тролейбусах. За словами Вертюха, відеоспостереження у тролейбусах - це і боротьба з правопорушеннями, і з псуванням салонів, і контроль за роботою водіїв та кондукторів. Він додав, що відеокамера не транслює зображення в он-лайн режимі, а зберігає інформацію, яка потім може бути проглянута, наприклад, для встановлення зловмисників. Подібний досвід є в Макіївці, в Криму. Начальник КТУ додав, що відеокамери будуть встановлені ще у кількох машинах. Але навряд чи вони будуть встановлені в усіх тролейбусах, бо це задоволення не з дешевих.

rss