17.04.2013
 На сесію міської ради 23 квітня виносять питання про виділення коштів з вільного залишку бюджету розвитку міста. Серед інших витрат гроші хочуть витратити на проект і реконструкцію тротуару уздовж сквера «Жовтневий». Таким чином хочуть збільшити площу гладенької поверхні тротуару. На це з вільного залишку засобів хочуть виділити 1 млн 455 тис грн. Раніше заступник міського голови з будівництва Геннадій Музика повідомив, що частина тротуару вимощена гладенькими плитами, буде розширена з 60 см,, до 1 метра 10 см.

17.04.2013
 На Кременчуцькому водосховищі упіймали рибінспектора-браконьєра. Як повідомляє прес-служба Дніпровської екологічної прокуратури, правоохоронці затримали в ніч на 10 квітня двох жителів Чернобаєвського району Черкаської області, які на гумовому човні ловили рибу двома сітками. По гарячих слідах оперативники затримали спільника браконьєрів - головного державного інспектора Черкасирибоохорони. Чоловік на власному автомобілі намагався вивезти від берега Дніпра незаконно здобутий улов і і сітки. Під час допиту рибінспектор не зміг пояснити своє перебування на непіднадзорній йому території в неробочий час.

17.04.2013
 У ніч із 16 на 17 квітня троє чоловіків нападали на перехожих у центрі міста і, погрожуючи ножем, забирали у них гроші. Один із потерпілих повідомив про пограбування правоохоронцям...Він розповів, що у вівторок у центрі міста троє чоловіків, погрожуючи ножем, забрали у нього з кишені 70 гривень. За даними прес-служби міліції, на пошуки грабіжників були направлені сили батальйону патрульно-постової служби. На вулиці Леніна ППС-ники затримали трьох підозрюваних і вилучили у них ніж. У затриманих були виявлені гроші потерпілого, а також чужі мобільний телефон і банківську картку. Кому саме вони належали, підозрювані чітко сказати не могли. Саме у цей момент в міліцію звернувся ще один кременчужанин і повідомив, що на нього напали невідомі і, погрожуючи, пограбували: забрали мобілку та банківську картку.

17.04.2013
 Тим часом, кременчужани поки що безкарно крадуть з Придніпровського парку щойно висаджені квіти. До міліції Кременчука звернулося керівництво комунального підприємства «Благоустрій Кременчука». Комунальники поскаржилися, що з парку «Придніпровський» вкрадені саджанці і кущі троянд. Зокрема, фахівці підприємства не дорахувалися 18 кущів висаджених троянд. Поки зловмисників міліція не знайшла.

rss