17.05.2011
 Майже 62 тисячі гривень зібрали кременчужани під час благодійної акції «Серце до серця». І це лише за попередніми підрахунками, - повідомляється на офіційному сайті міськвиконкому. У травні Кременчук вчетверте брав участь у Всеукраїнській благодійній акції «Серце до серця», організованою Всеукраїнським благодійним фондом. Протягом двох тижнів волонтери збирали кошти на придбання медичних препаратів, які необхідні дітям, хворим на цукровий діабет. Вони побували у всіх навчальних закладах міста, у Міському палаці культури в рамках благодійної акції відбувся Другий Благодійний Бал, під час якого було зібрано 8 тис. 200 грн. А 14 травня відбувся фінальний етап акції, під час якого сотні волонтерів зі спеціальними скриньками збирали кошти по всьому місту. За підсумками –Кременчук зібрав 61тис. 621 грн. готівкою.

17.05.2011
 В Кременчуці в один день угнали дві однакові іномарки «Тойота Ленд Крузер». Міліції, окрім наявності певної оперативної інформації, похвалитися більше нічим. Як ми вже повідомляли, угони скоєно 13 травня в центрі міста. Після першого викрадення було оголошено план «Перехоплення», на виїздах з міста працювали 14 постійв ДАІ, але це не завадило крадіям того ж дня ввечері викрасти ще одну машину тієї ж марки. В міліції кажуть, жодна з вуличних камер відеоспостережння угнані машини не зафіксувала. Проте, першу машину бачили свідки по вулиці Московській. За кермом начебто був чоловік. У міліції чимало версій, але конкретики з вуст виконувача обов’язки начальника міськуправління Сергія Зюбаненка журналісти не почули.

17.05.2011
 Прапор Кременчука з’виться на Ельбрусі. Група велотуристів з Полтавщини готується відсвяткувати 20-ту річницю Незалежності України сходженням на Ельбрус. У команді вже є 8 учасників з Комсомольська, Кременчука та Полтави. До енергійних жителів Полтавщини хочуть приєднатися велотуристи із Харкова та Сум. Очолює команду велотуристів голова Комсомольського туристичного клубу Володимир Попов. За його словами, учасникам походу належить подолати понад 1000 км на велосипеді та пішки. Маршрут починається від Керчі, далі – Сочі та Кавказ, а потім і маківка Європи – Ельбрус. Похід планують розпочати 25 липня і завершити напередодні річниці Незалежності.

rss