17.05.2012
 Зарплату кременчуцьким бюджетникам можуть знову затримати. У травні також як і в квітні виникнуть проблеми з виплатою зарплати бюджетникам. Як повідомляє telegraf.in.ua із посиланням на міське фінансовова управління, це пов'язано з невиконанням планових показників бюджету. Аванс вдалося виплатити вчасно. Проте для цього було припинено фінансування усіх незахищених статей бюджету. Зокрема, страждає від цього і комунальна сфера, оскільки бюджетні надходження передусім йдуть на выпату зарпат. Зараз усі статті профінансовані. Проте з 18 травня місто знову "накопичуватиме" на зарплату. У міськвиконкомі не виключають, що деякі бюджетні організації можуть отримати гроші на декілька днів пізніше. Крім того, вчителям відпускні будуть видавати частками.

17.05.2012
 Кременчуцький міський ЦССМ повідомляє, що на виконання нових соціальних ініціатив Президента України передбачено здійснення модернізації соціальних служб для повного охоплення увагою держави соціальноуразливих громадян. Тому чисельність штату міського центру буде збільшена на 100 чоловік, які мають приступити до робти з 1 червня. Нині Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей і молоді проводить набір персоналу. Заповнити анкету і пройти співбесіду можна до 25 травня . За детальною інформацією звертайтеся за адресою: вул. Радянська, д.15 / 4, каб.1 та 5. Контактний телефон: 3-01-91.

17.05.2012
 Кременчуцькі пляжі облаштують до 25 травня. А офіційний купальний сезон розпочнуть 1 червня. Як повідомив начальник міської водолазно-рятувальної станції василь Білоус, вже проведені дослідження води з Дніпра в районі Центрального пляжу. Відхилень не виявлено. Наразі готується запуск фонтанчиків, підготовка самого пляжу. Василь Білоус також зазначив, що до 25 травня будуть благоустроєні і інших місця на Дніпрі, Сухому Кагамлику, де купаються кременчужани. Проблемою залишається не укомплектований штат рятувальників. Як говорить пан Білоус. Через низьку зарплатня не вдалося набрати 10 кандидатів на матросів-рятувальників.

17.05.2012
 У суботу, 19 травня в Кременчуці святкуватимуть День Європи. Як повідомила прес-служба міськвиконкому, центром Дня Європи - буде імпровізований Європейський квартал, який організований під гаслом : «Я розділяю європейські цінності». Його встановлять в парку культури і відпочинку «Придніпровський». Тут можна буде ознайомитися зі змістом різних інформаційних стендів і наметів, а також переглянути святковий концерт за участю вокальних і хореографічних колективів культурних установ. Початок роботи Європейського кварталу запланований на 16 годину. Також у рамках Дня Європи заплановано ушанувати пам'ять людей, померлих від СНІДУ. А поблизу Європейського кварталу буде встановленей, намет, в якому усі охочі зможуть пройти безкоштовне обстеження на Віл-інфекцію і СНІД.

rss